Newsy z kategorii - sport

Sport - Wybrane z sieci - Warszawa

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
CLJ: Legia Warszawa 4:2 Lech Poznań (skrót meczu)

Juniorom starszym Lecha Poznań nie udało się awansować do finału Centralnej Ligi Juniorów. W rewanżowym meczu półfinału przegrali z Legią Warszawa 2:4. Po regulaminowych 90. minutach był remis 2:2. O ostatecznym wyniku zadecydowała dogrywka, w której zawodnicy Legii zdobyli dwie bramki. Obie drużyny

17 czerwca 2017,22:00Przeczytaj poźniej