Budowa metra: Zamykają Targową. Utrudnienia do wiosny 2019 roku

Zdjęcie z artykułu: Budowa metra: Zamykają Targową. Utrudnienia do wiosny 2019 roku Zdjęcie ilustracyjne; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Budowa metra: Zamykają Targową. Utrudnienia do wiosny 2019 roku

W nocy z piątku na sobotę budowniczowie metra zamykają jednokierunkowy fragment ulicy Targowej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą Wileńską i 11 listopada.

Jadący od strony skrzyżowania z al. Solidarności będą musieli skręcić w ul. Wileńską – dalej prosto będzie możliwy tylko dojazd na plac budowy i do posesji przy numerach 78, 80, 82 i 84. Z kolei na odcinku pomiędzy ul. Ratuszową a ul. 11 Listopada wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z możliwością skrętu z ul. Targowej w ul. 11 Listopada.

Objechać zamknięty fragment ulicy można jadąc ulicami: Wileńska – Inżynierska; al. Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa lub al. Solidarności – Szwedzka. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do wiosny 2019 roku.

Zamknięcie fragmentu Targowej niezbędne jest do rozpoczęcia prac przy budowie szybu wydobywczego dla tarcz drążących metro od strony Targówka.

Autobusy linii: 166, 169, 170, 338 oraz nocnej N03 (tylko w kierunku krańca PL. HALLERA, BRÓDNO-PODGRODZIE, RONDO STARZYŃSKIEGO, NOWODWORY) skręcą z ul. Targowej w ul. Wileńską i dalej pojadą ul. Inżynierską. Natomiast linie nocne N14 i N64 (tylko w kierunku krańca OLESIN i CHOSZCZÓWKA /BAZYLIAŃSKA/PŁYTOWA) będą kursowały al. „Solidarności” i ul. Jagiellońską.

CZYTAJ TEŻ: Tak będą wyglądały stacje metra na Bemowie [WIZUALIZACJE]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 58 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 12 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 31 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 51 min.

Wyróżnij Się na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy