Karambol na Woli. Zderzenie siedmiu aut przy rondzie Daszyńskiego

Zdjęcie z artykułu: Karambol na Woli. Zderzenie siedmiu aut przy rondzie Daszyńskiego Karambol na Woli; ESKA INFO Warszawa
Ilustracja do artykułu Karambol na Woli. Zderzenie siedmiu aut przy rondzie Daszyńskiego

 Poważny wypadek miał miejsce po godz. 9:00 na warszawskiej Woli. W zderzeniu brało udział siedem aut.

Zdarzenie potwierdziła nam Komenda Stołeczna Polcji. Jak przekazała Edyta Adamus z biura prasowego, w zderzeniu brało udział siedem samochodów.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Karolkowa i Prosta w kierunku ronda Daszyńskiego. W trakcie zmiany pasa ruchu kobieta kierująca volkswagenem uderzyła w innego volkswagena. Auto przemieściło się i wjechało w kolejne pięć aut: renault, opel, citroen, honda i volvo.

Policja poinformowała nas, że kobieta jadąca volksvagenem została zabrana do szpitala.

Na miejscu występują cały czas poważne utrudnienia w ruchu. Duży korek, który utworzył się na ul. Prostej sięga już ronda Tybetu.

Zobacz też: Wpadli złodzieje kradnący auta na Mokotowie. Zatrzymano ich w drodze do dziupli w Garwolinie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

40 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 7 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 8 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy