Koniec z kupowaniem biletów u kierowcy. ZTM wprowadza zmiany

Zdjęcie z artykułu: Koniec z kupowaniem biletów u kierowcy. ZTM wprowadza zmiany Zdjęcie ilustracyjne; ZTM
Ilustracja do artykułu Koniec z kupowaniem biletów u kierowcy. ZTM wprowadza zmiany

Od stycznia przyszłego roku u kierowcy autobusu czy motorniczego nie będzie można kupić biletu. Zarząd Transportu Miejskiego twierdzi, że w stolicy jest wystarczająco dużo biletomatów przy przystankach i tych w środku pojazdów.

- Aktualnie mamy 650 biletomatów w różnych miejscach w stolicy. W tym roku pojawi się kolejne 150. Do tego jeszcze są biletomaty w autobusach. Jesteśmy właściwie przekonani, żeby kierowca biletów kartonikowych już nie sprzedawał – twierdzi Wiesław Witek, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego.

Biletomaty z roku na rok cieszą się dużą popularnością. Aktualnie ponad jedna czwarta wszystkich sprzedanych biletów czasowych oraz ponad połowa biletów długookresowych jest kupowana właśnie w biletomatach.

CZYTAJ TEŻ: ZTM Warszawa: Jeden bilet dla dziesięciu osób. Tak będzie od 1 czerwca

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 2 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 16 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 35 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 55 min.

Wyróżnij Się na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>



Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!



Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy