Mieszkańcy zablokują Łodygową

Zdjęcie z artykułu: Mieszkańcy zablokują Łodygową Zdjęcie ilustracyjne; ZMID
Ilustracja do artykułu Mieszkańcy zablokują Łodygową

To będzie ciężkie piątkowe popołudnie dla kierowców. O godzinie 17:30 mieszkańcy osiedla przy ulicy Wyspowej zamierzają zablokować ruch na ulicy Łodygowej. Drogowcy planują jej remont, a mieszkańcy nie chcą dać na niego zgody.

Według mieszkańców projekt przebudowy nie jest przemyślany. Ulica zostanie między innymi poszerzona, dlatego po remoncie zniknie kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Ponadto część terenu pobliskiego osiedla zostanie zabrana pod przystanek autobusowy.

Tym prostom dziwi się burmistrz Targówka. Sławomir Antonik uważa że mieszkańcy kupując tam mieszkania powinni wiedzieć na co się piszą.

Urzędnicy twierdzą, że na żadne zmiany nie ma już czasu. W przyszłym roku Łodygowa od Radzymińskiej do Klamrowej to będzie już zupełnie inna droga. Prace obejmą również skrzyżowanie Łodygowej z Radzymińską.

CZYTAJ TAKŻE: Metro na Targówku. Coraz bliżej drążenia tuneli. Prace ruszą w czerwcu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 27 min.
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

3 godz. 30 min.
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

3 godz. 42 min.
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

4 godz. 13 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy