Mieszkańcy zablokują Łodygową

Zdjęcie z artykułu: Mieszkańcy zablokują Łodygową Zdjęcie ilustracyjne; ZMID
Ilustracja do artykułu Mieszkańcy zablokują Łodygową

To będzie ciężkie piątkowe popołudnie dla kierowców. O godzinie 17:30 mieszkańcy osiedla przy ulicy Wyspowej zamierzają zablokować ruch na ulicy Łodygowej. Drogowcy planują jej remont, a mieszkańcy nie chcą dać na niego zgody.

Według mieszkańców projekt przebudowy nie jest przemyślany. Ulica zostanie między innymi poszerzona, dlatego po remoncie zniknie kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Ponadto część terenu pobliskiego osiedla zostanie zabrana pod przystanek autobusowy.

Tym prostom dziwi się burmistrz Targówka. Sławomir Antonik uważa że mieszkańcy kupując tam mieszkania powinni wiedzieć na co się piszą.

Urzędnicy twierdzą, że na żadne zmiany nie ma już czasu. W przyszłym roku Łodygowa od Radzymińskiej do Klamrowej to będzie już zupełnie inna droga. Prace obejmą również skrzyżowanie Łodygowej z Radzymińską.

CZYTAJ TAKŻE: Metro na Targówku. Coraz bliżej drążenia tuneli. Prace ruszą w czerwcu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

44 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 11 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 12 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 30 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy