Tagi:

UWAGA! W weekend tramwaje nie kursują aż trzema ulicami

Zdjęcie z artykułu: UWAGA! W weekend tramwaje nie kursują aż trzema ulicami Zdjęcie ilustracyjne; ZTM
Ilustracja do artykułu UWAGA! W weekend tramwaje nie kursują aż trzema ulicami

W sobotę rusza remont torowiska w ulicy Stawki. Tramwaje linii 35 będą kursowały objazdami. Pasażerowie muszą przygotować się na utrudnienia również na Kijowskiej i Woronicza.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego tramwaje linii 35 zamiast do pętli Nowe Bemowo zostaną skierowane na skróconej trasie do pętli Marymont Potok.

Ponadto w weekend przy ulicy Woronicza będą prowadzone prace przy budowie torów odstawczych w rejonie przystanków tramwajowych Metro Wierzbno. Tramwaje linii 17 będą dojeżdżały jedynie do przystanku Woronicza 08, a specjalnie oznaczone kursy dojadą do pętli przy Rzymowskiego. Linia 18 będzie skierowana na ulice Puławską. Ponadto zawieszone będzie kursowanie linii 31.

Zawieszone będą przystanki: KRÓLIKARNIA 05 i 06; METRO WIERZBNO 03 i 04; TELEWIZJA POLSKA 03 i 04; SAMOCHODOWA 03 i 04.

Ponadto tramwaje nie będą jeździły również ulicą Kijowską.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

39 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 6 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 7 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy