W telefonie sprawdzisz za ile przyjedzie tramwaj. Rusza specjalna aplikacja

Zdjęcie z artykułu: W telefonie sprawdzisz za ile przyjedzie tramwaj. Rusza specjalna aplikacja Zdjęcie ilustracyjne; TW
Ilustracja do artykułu W telefonie sprawdzisz za ile przyjedzie tramwaj. Rusza specjalna aplikacja

Kilka kliknięć wystarczy, żeby sprawdzić w telefonie za ile rzeczywiście przyjedzie tramwaj. Specjalna aplikacja na ekranie naszego telefonu będzie wyświetlała podgląd na żywo – na podstawie sygnału GPS – ruchu tramwajowego w Warszawie.

Za ile przyjedzie tramwaj można sprawdzić na dwa sposoby. Pierwszy to skanujemy umieszczony na przystanku specjalny QR kod. Drugi sposób to wizyta na stronie www.tw.waw.pl/sip, gdzie należy wybrać odpowiednią linię tramwajową lub przystanek.

System automatycznie przekieruje nas do strony z wirtualną tablicą odjazdów prezentującą informacje o czasach i kolejności odjazdu tramwajów. Dodatkowo wyświetlona zostanie informacja czy zbliżający się tramwaj będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych (tzn. czy jest niskopodłogowy).

CZYTAJ TEŻ: Warszawskie Linie Turystyczne 2017: Promy przez Wisłę, tramwaj wodny „Wars”, statek do Serocka [INFORMATOR]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 58 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 12 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 31 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 51 min.

Wyróżnij Się na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy