Weekendowe frezowania. Sprawdź, gdzie są utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Weekendowe frezowania. Sprawdź, gdzie są utrudnienia Zdjęcie ilustracyjne; ZDM
Ilustracja do artykułu Weekendowe frezowania. Sprawdź, gdzie są utrudnienia

Długi weekend na warszawskich drogach to remonty dwóch ulic. Ciaśniej będzie na wylotówce z Warszawy, gdzie drogowcy zamkną jedną nitkę ulicy Drewny. Nową nawierzchnię otrzyma także fragment ul. Białołęckiej.

Prace w obu miejscach ruszyły w czwartek późnym wieczorem. Drogowcy zamknęli dla ruchu wschodnią jezdnię ulicy Drewny w kierunku centrum. Ruch w obu kierunkach został przełożony na zachodnią jezdnię.

Długi weekend to także remont nawierzchni ulicy Białołęckiej, na odcinku od ul. Cieślewskich do ul. Oleńki. W związku z pracami zamknięta dla ruchu jest ul. Białołęcka na odcinku od ul. Cieślewskich do pętli autobusowej „Brzeziny”, pomiędzy mostem nad Kanałem Żerańskim a pętlą autobusową w rejonie ul. Oleńki.

Połączenia z ul. Białołęcką nie będą miały poprzeczne ulice: Warzelnicza, Brzeziny, Małego Rycerza i Ketlinga (wyjazd z tych ulic możliwy będzie na ul. Ostródzką). Objechać zamknięty odcinek ul. Białołęckiej można jadąc ul. Płochocińską lub ul. Ostródzką.

Prace na obu ulicach zakończą się w poniedziałek nad ranem.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 58 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 12 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 31 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 51 min.

Wyróżnij Się na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy