ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

Zdjęcie z artykułu: ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie? ZTM wprowadza zmiany na Woli; ZTM Warszawa
Ilustracja do artykułu ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

W związku z trwającą budową kolejnego odcinka drugiej linii metra Zarząd Transportu Miejskiego monitoruje na bieżąco funkcjonowanie komunikacji miejskiej na Woli. Na wniosek mieszkańców zmiany zostaną wprowadzone już od czwartku, 23 marca.

Miejskie autobusy będą zatrzymywać się od 23 marca na zupełnie nowym przystanku przy ul. Kasprzaka. Zlokalizowany będzie za skrzyżowaniem z ul. Ordona. Wiele linii zostało skierowanych na objazdy – w związku z zamknięciem ul. Górczewskiej - właśnie tą trasą, więc dodatkowy przystanek ma być kolejnym udogodnieniem dla pasażerów i mieszkańców osiedli przy ul. Jana Kazimierza, którzy teraz będą mieli zdecydowanie bliżej do komunikacji.

Zmiany pojawią się także na ul. Elekcyjnej. W związku z dużym zainteresowaniem pasażerów przystanki tam zlokalizowane zmienią swój charakter – od 24 marca będą one stałe, a nie jak dotychczas „na żądanie”.

Kolejna zmiana dotyczy autobusów linii 155 i 167 jadących w kierunku ul. Kasprzaka. Od czwartku pojazdy będą zatrzymywać się przed rondem u zbiegu ulic Jana Olbrachta i Redutowa. Przystanek za rondem będzie obowiązywał dla linii N42.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?

29 marca 2017, 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!

29 marca 2017, 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

29 marca 2017, 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

29 marca 2017, 15:37
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy