ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

Zdjęcie z artykułu: ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie? ZTM wprowadza zmiany na Woli; ZTM Warszawa
Ilustracja do artykułu ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

W związku z trwającą budową kolejnego odcinka drugiej linii metra Zarząd Transportu Miejskiego monitoruje na bieżąco funkcjonowanie komunikacji miejskiej na Woli. Na wniosek mieszkańców zmiany zostaną wprowadzone już od czwartku, 23 marca.

Miejskie autobusy będą zatrzymywać się od 23 marca na zupełnie nowym przystanku przy ul. Kasprzaka. Zlokalizowany będzie za skrzyżowaniem z ul. Ordona. Wiele linii zostało skierowanych na objazdy – w związku z zamknięciem ul. Górczewskiej - właśnie tą trasą, więc dodatkowy przystanek ma być kolejnym udogodnieniem dla pasażerów i mieszkańców osiedli przy ul. Jana Kazimierza, którzy teraz będą mieli zdecydowanie bliżej do komunikacji.

Zmiany pojawią się także na ul. Elekcyjnej. W związku z dużym zainteresowaniem pasażerów przystanki tam zlokalizowane zmienią swój charakter – od 24 marca będą one stałe, a nie jak dotychczas „na żądanie”.

Kolejna zmiana dotyczy autobusów linii 155 i 167 jadących w kierunku ul. Kasprzaka. Od czwartku pojazdy będą zatrzymywać się przed rondem u zbiegu ulic Jana Olbrachta i Redutowa. Przystanek za rondem będzie obowiązywał dla linii N42.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 44 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy