ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

Zdjęcie z artykułu: ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie? ZTM wprowadza zmiany na Woli; ZTM Warszawa
Ilustracja do artykułu ZTM wprowadza zmiany na Woli. Pojawi się m.in. nowy przystanek autobusowy. Gdzie?

W związku z trwającą budową kolejnego odcinka drugiej linii metra Zarząd Transportu Miejskiego monitoruje na bieżąco funkcjonowanie komunikacji miejskiej na Woli. Na wniosek mieszkańców zmiany zostaną wprowadzone już od czwartku, 23 marca.

Miejskie autobusy będą zatrzymywać się od 23 marca na zupełnie nowym przystanku przy ul. Kasprzaka. Zlokalizowany będzie za skrzyżowaniem z ul. Ordona. Wiele linii zostało skierowanych na objazdy – w związku z zamknięciem ul. Górczewskiej - właśnie tą trasą, więc dodatkowy przystanek ma być kolejnym udogodnieniem dla pasażerów i mieszkańców osiedli przy ul. Jana Kazimierza, którzy teraz będą mieli zdecydowanie bliżej do komunikacji.

Zmiany pojawią się także na ul. Elekcyjnej. W związku z dużym zainteresowaniem pasażerów przystanki tam zlokalizowane zmienią swój charakter – od 24 marca będą one stałe, a nie jak dotychczas „na żądanie”.

Kolejna zmiana dotyczy autobusów linii 155 i 167 jadących w kierunku ul. Kasprzaka. Od czwartku pojazdy będą zatrzymywać się przed rondem u zbiegu ulic Jana Olbrachta i Redutowa. Przystanek za rondem będzie obowiązywał dla linii N42.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

5 godz. 48 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

21-23 lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy