Air Show Radom 2017: Pokazy lotnicze 26 i 27 sierpnia [PROGRAM, ATRAKCJE, BILETY]

Air Show Radom 2015 5 Air Show Radom - pokazy lotnicze [GALERIA ZDJĘĆ]
Air Show Radom 2015 / fot. LS
Ilustracja do artykułu: Air Show Radom 2017: Pokazy lotnicze 26 i 27 sierpnia [PROGRAM, ATRAKCJE, BILETY]

Wygląda na to, że Air Show Radom 2017 odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Co będzie można zobaczyć? Jakie atrakcje i samoloty pojawią się na radomskim niebie?

Aktualizacja, 2 maja

Co dalej z Air Show Radom 2017?

Jak donosi echodnia.pl, nie podpisana została jeszcze umowa na organizację radomskiego Air Show pomiędzy urzędem miasta a operatorem, który zająłby się organizacją imprezy. Nie wiadomo jeszcze kiedy mogłoby dojść do podpisania tego dokumentu. Tymczasem czasu do przygotowań jest coraz mniej. W dodatku jakiś czas temu okazało się, że pakistański zespół Sherdils nie przyleci na pokazy.

Wcześniejsze informacje:

Ostatnie pokazy Air Show w Radomiu odbyły się w 2015 r. Jeszcze w grudniu pojawiały się informacje, że impreza nie odbędzie się w nadchodzącym 2017 r. Jednak pod koniec stycznia urząd miejski w Radomiu poinformował, że Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się właśnie w tym (2017) roku. 

- W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show. O zamiarze organizacji imprezy poinformowali na spotkaniu z prezydentem Radosławem Witkowskim przedstawiciele Generalnego Dowództwa Rodzajów Sił Zbrojnych - informuje radomski urząd.

Co w programie Air Show Radom 2017?

Na razie nie ma jeszcze szczegółowych informacji odnośnie programu (oraz biletów) w ramach Air Show Radom 2017 (artykuł będziemy aktualizować). Impreza ma się odbyć w ostatni weekend sierpnia, a ambicją organizatorów ma być zorganizowanie pokazów, które potrwają dwa dni (26-27 sierpnia).

Według informacji radomskiego urzędu, wojsko prowadzi już rozmowy z zagranicznymi ekipami, które miałyby wystąpić z pokazami na Air Show Radom 2017. Program ma być równie atrakcyjny, jak ten, który były prezentowany na poprzedniej imprezie. Mowa jest już m.in. o występie polskiego zespołu akrobacyjnego Orlik (w pełnym 8-osobowym składzie), latającego na samolotach PZL-130.

Warto wspomnieć, że na poprzednim Air Show w Radomiu można było oglądać m.in. zespoły Patrouille Suisse, Frecce Tricolori, a także samoloty Rafale oraz Eurofighter Typhoon.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

42 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 9 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 10 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 28 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy