Air Show Radom 2017: Pokazy lotnicze 26 i 27 sierpnia [PROGRAM, ATRAKCJE, BILETY]

Air Show Radom 2015 5 Air Show Radom - pokazy lotnicze [GALERIA ZDJĘĆ]
Air Show Radom 2015 / fot. LS
Ilustracja do artykułu: Air Show Radom 2017: Pokazy lotnicze 26 i 27 sierpnia [PROGRAM, ATRAKCJE, BILETY]

Wygląda na to, że Air Show Radom 2017 odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Co będzie można zobaczyć? Jakie atrakcje i samoloty pojawią się na radomskim niebie?

Ostatnie pokazy Air Show w Radomiu odbyły się w 2015 r. Jeszcze w grudniu pojawiały się informacje, że impreza nie odbędzie się w nadchodzącym 2017 r. Jednak pod koniec stycznia urząd miejski w Radomiu poinformował, że Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się właśnie w tym (2017) roku. 

- W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show. O zamiarze organizacji imprezy poinformowali na spotkaniu z prezydentem Radosławem Witkowskim przedstawiciele Generalnego Dowództwa Rodzajów Sił Zbrojnych - informuje radomski urząd.

Co w programie Air Show Radom 2017?

Na razie nie ma jeszcze szczegółowych informacji odnośnie programu (oraz biletów) w ramach Air Show Radom 2017 (artykuł będziemy aktualizować). Impreza ma się odbyć w ostatni weekend sierpnia, a ambicją organizatorów ma być zorganizowanie pokazów, które potrwają dwa dni (26-27 sierpnia).

Według informacji radomskiego urzędu, wojsko prowadzi już rozmowy z zagranicznymi ekipami, które miałyby wystąpić z pokazami na Air Show Radom 2017. Program ma być równie atrakcyjny, jak ten, który były prezentowany na poprzedniej imprezie. Mowa jest już m.in. o występie polskiego zespołu akrobacyjnego Orlik (w pełnym 8-osobowym składzie), latającego na samolotach PZL-130.

Warto wspomnieć, że na poprzednim Air Show w Radomiu można było oglądać m.in. zespoły Patrouille Suisse, Frecce Tricolori, a także samoloty Rafale oraz Eurofighter Typhoon.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 20 min.
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

3 godz. 23 min.
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

3 godz. 35 min.
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

4 godz. 6 min.

Opel Mokka X: Nowy e-X-cytujący SUV z charakterem. Sprawdź, dlaczego Cię zachwyciAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy