Bielany: krwawa kłótnia o dziewczynę. Piotr H. nożem przeciął tętnice Arkowi

Zdjęcie z artykułu: Bielany: krwawa kłótnia o dziewczynę. Piotr H. nożem przeciął tętnice Arkowi Zatrzymany Piotr H.; KSP
Ilustracja do artykułu Bielany: krwawa kłótnia o dziewczynę. Piotr H. nożem przeciął tętnice Arkowi

Tragicznie zakończyła się kłótnia pomiędzy Arkadiuszem S., a jego byłą dziewczyną i matką jego dzieci. Kobieta na swojego byłego partnera nasłała znajomego. Ten chwycił za nóż i wbił go w Arkadiusza S. przecinając mu tętnice. Mężczyzna po kilku dniach skonał w szpitalu.

Arkadiusz S. razem z Moniką K. mają dwójkę dzieci. Od dłuższego czasu nie układało im się w związku, dlatego się rozstali. Arek szybko znalazł sobie inną dziewczynę. Monikę doprowadzało to do białej gorączki. Ponieważ mieszkali na tym samym osiedlu, to Monika ilekroć widziała swojego byłego z nową dziewczyną wdawała się z nimi w kłótnię. Tak było też 30 maja.

W trakcie kolejnej kłótni, Monika K. zadzwoniła po swojego znajomego Piotra H. Ten bez namysłu chwycił kuchenny nóż i wybiegł przed blok rozprawić się z Arkiem. Dźgnął go w okolicę żeber. Cios był tak niefortunny, że nóż uszkodził tętnice. Arek w stanie ciężkim trafił do szpitala. Po kilku dniach zmarł.

Policjanci w dniu krwawej sprzeczki zatrzymali Piotra H., który usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie. Na razie został tymczasowo aresztowany.

CZYTAJ TEŻ: Nieszczęśliwie zakochany Niemiec zgotował młodej warszawiance piekło

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

44 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 11 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 12 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 30 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy