Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM]

Zdjęcie z artykułu: Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM] Nagranie z incydentu; facebook.com
Ilustracja do artykułu Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM]

Niestety wśród radości ze zdobycia przez Legię kolejnego mistrzowskiego tytułu pojawił się dość nieprzyjemny akcent. Kibol Legii skopał innego kibica… swojej drużyny. Mężczyzna przyjął na głowę solidnego kopniaka.

Zdarzenie miało miejsce tuż po zakończeniu meczu. Wszystkim udzieliła się ogromna radość ze zdobycia mistrzostwa przez stołeczną drużynę. Nic dziwnego, że kibice aż rwali się do tego, żeby wbiec na murawę. Na początku właśnie opanowania murawy przez innych kibiców pilnowali samozwańczy porządkowi z żylety.

W momencie kiedy jeden z kibiców wbiegł na murawę. Inny kibol najpierw go popchnął, a drugi poprawił porządnym kopniakiem w głowę.

Jednak to nie jedyny incydent. Stołeczni policjanci tuż przed meczem i w jego trakcie zatrzymali 12 osób. Dwie za znieważenie funkcjonariusza, pięć osób za wnoszenie środków pirotechnicznych lub niebezpiecznych przedmiotów, jedna za posiadanie narkotyków, kolejna za usiłowanie wtargnięcia na mecz i jedna za odpalenie racy w pociągu.

Dwóch ostatnich kibiców obrzuciło butelkami policyjny radiowóz, wskutek czego jeden policjant został rany. Uszkodzony został również jeden autobus, a na Krakowskim Przedmieściu do jednej z restauracji wdarła się grupa kibiców, która zniszczyła lokal – poinformowała stołeczna policja.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 56 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 10 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 29 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 49 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy