Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM]

Zdjęcie z artykułu: Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM] Nagranie z incydentu; facebook.com
Ilustracja do artykułu Bójka na murawie. Kibol Legii skopał innego kibica swojej drużyny [MOCNY FILM]

Niestety wśród radości ze zdobycia przez Legię kolejnego mistrzowskiego tytułu pojawił się dość nieprzyjemny akcent. Kibol Legii skopał innego kibica… swojej drużyny. Mężczyzna przyjął na głowę solidnego kopniaka.

Zdarzenie miało miejsce tuż po zakończeniu meczu. Wszystkim udzieliła się ogromna radość ze zdobycia mistrzostwa przez stołeczną drużynę. Nic dziwnego, że kibice aż rwali się do tego, żeby wbiec na murawę. Na początku właśnie opanowania murawy przez innych kibiców pilnowali samozwańczy porządkowi z żylety.

W momencie kiedy jeden z kibiców wbiegł na murawę. Inny kibol najpierw go popchnął, a drugi poprawił porządnym kopniakiem w głowę.

Jednak to nie jedyny incydent. Stołeczni policjanci tuż przed meczem i w jego trakcie zatrzymali 12 osób. Dwie za znieważenie funkcjonariusza, pięć osób za wnoszenie środków pirotechnicznych lub niebezpiecznych przedmiotów, jedna za posiadanie narkotyków, kolejna za usiłowanie wtargnięcia na mecz i jedna za odpalenie racy w pociągu.

Dwóch ostatnich kibiców obrzuciło butelkami policyjny radiowóz, wskutek czego jeden policjant został rany. Uszkodzony został również jeden autobus, a na Krakowskim Przedmieściu do jednej z restauracji wdarła się grupa kibiców, która zniszczyła lokal – poinformowała stołeczna policja.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

45 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 6 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 37 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

1 godz. 58 min.

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy