"Człowiek z brązu" w Warszawie. Wojciech Nowicki wrócił z Londynu

Zdjęcie z artykułu: "Człowiek z brązu" w Warszawie. Wojciech Nowicki wrócił z Londynu Wojciech Nowicki; Redakcja Eska INFO
Ilustracja do artykułu "Człowiek z brązu" w Warszawie. Wojciech Nowicki wrócił z Londynu

Polski młociarz wylądował w Warszawie po godz. 15 i spotkał się z kibicami i dziennikarzami. 

Nasz medalista przyznał, że jest zadowolony z medalu, ale czuje lekki niedosyt. To właśnie Nowicki wraz z Pawłem Fajdkiem byli faworytami. Eksperci typowali, że zajmą oni dwie pierwsze lokaty. Polaków rozdzielił jednak Rosjanin, Walerij Pronkin występujący pod neutralną flagą. - Mogę mieć pretensje tylko do siebie, gdybym rzucił lepiej technicznie mógłbym się pokusić o lepszy wynik, ale trudno. Nie był to mój dzień, może następnym razem będzie lepiej - mówił polski młociarz naszemu reporterowi. 

Zdjęcie z artykułu: "Człowiek z brązu" w Warszawie. Wojciech Nowicki wrócił z Londynu Wojciech Nowicki 2; Redakcja Eska INFO
Ilustracja do artykułu "Człowiek z brązu" w Warszawie. Wojciech Nowicki wrócił z Londynu

Nowicki pytany czy Polska staje się lekkoatletyczną odpowiedział, że wyniki mówią same za siebie. - Zdobyliśmy więcej medali niż planowaliśmy. Liczę, że wieczorem koledzy i koleżanki jeszcze coś dorzucą. 

Nowicki jest nazywany człowiekiem z brązu, bo juz jego czwarty brązowy medal na wielkiej imprezie. Wcześniej na najniższym stopniu podium stawał na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, a także na Mistrzostwach Świata w Pekinie i Mistrzostwach Europy w Amsterdamie. 

Polska w zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji medalowej tegorocznych MŚ w Londynie. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy