Drogowcy nie próżnują. Przyczółkowa i Zawodzie idą pod frez

Zdjęcie z artykułu: Drogowcy nie próżnują. Przyczółkowa i Zawodzie idą pod frez Drogi; zdm.waw.pl
Ilustracja do artykułu Drogowcy nie próżnują. Przyczółkowa i Zawodzie idą pod frez

Łącznie trzy kilometry dróg wyremontują drogowcy w długi weekend. Prace na Przyczólkowej i Zawodziu rozpoczęły się już w piątek i potrwają aż do środy.

Prace na Przyczółkowej to już ostatni etap tegorocznego największego remontu. owa nawierzchnia leży już na ul. Drewny (obie jezdnie) i na ul. Przyczółkowej (jezdnia w stronę Konstancina-Jeziorny). Teraz nową nawierzchnię zyska jezdnia w stronę centrum od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej. Zamiast starego, zniszczonego asfaltu pojawi się nowy, „cichy”, z domieszką granulatu gumowego.

Ulica Zawodzie

W piątek w nocy rozpoczął się remont na siedmiusetmetrowym odcinku ulicy - od ulicy Augustówka do skrzyżowania Łuczniczej z Kobylańską. Objazd jest poprowadzony ulicami: Augustówka – Wiertnicza – Powsińska – Z. Vogla – Syta. Na zamkniętym odcinku ulicy, którą do pracy dojeżdża coraz więcej mieszkańców z nowych osiedli na Zawadach za Pałacem w Wilanowie, będzie wymieniana nawierzchnia jezdni, która zastąpi dotychczasowe płyty betonowe.

Dzięki równej, asfaltowej powierzchni ucichnie odgłos przeskakujących po łączeniach płyt samochodów. Nowa nawierzchnia poprawi również przyczepność, a co za tym idzie bezpieczeństwo poruszających się po ul. Zawodzie uczestników ruchu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy