Filmowa Stolica Lata 2017: PROGRAM, repertuar, filmy, godziny i adresy pokazów

Zdjęcie z artykułu: Filmowa Stolica Lata 2017: PROGRAM, repertuar, filmy, godziny i adresy pokazów Filmowa Stolica Lata 2017: PROGRAM, repertuar, filmy, godziny i adresy pokazów; fot. assistent08, commons.wikimedia.org, CC BY-SA 3.0: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Ilustracja do artykułu Filmowa Stolica Lata 2017: PROGRAM, repertuar, filmy, godziny i adresy pokazów

Pod koniec czerwca w Warszawie wystartowała Filmowa Stolica Lata 2017. Tutaj znajdziecie program plenerowych pokazów filmowych, odbywających się w różnych częściach miasta.

Filmowa Stolica Lata 2017, czyli darmowe kina plenerowe

Filmowa Stolica Lata 2017 rozpoczęła się 27 czerwca na Polu Mokotowskim. Na film otwarcia wybrano „Noc Dwojga” w reżyserii Roia Wernera. Ekranizacja otworzyła nie tylko tegoroczną Filmową Stolicę Lata, ale także cykl Kino WarszAviv z okazji obchodów 25 lat partnerstwa miast Warszawy i Tel Awiwu.

Filmowa Stolica Lata 2017 - program

Poniżej znajdziecie kalendarz plenerowych pokazów filmowych, udostępniony przez organizatora Filmowej Stolicy Lata. Filmy będzie można oglądać do 2 września.

Fot. assistent08, commons.wikimedia.org, CC BY-SA 3.0

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy