Gigantyczny magazyn papierosów zlikwidowany

Zdjęcie z artykułu: Gigantyczny magazyn papierosów zlikwidowany Zdjęcie ilustracyjne; CBŚP
Ilustracja do artykułu Gigantyczny magazyn papierosów zlikwidowany

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli 25 mln sztuk papierosów bez akcyzy. To jeden z większych magazynów zlikwidowanych w ostatnim czasie.

Duża ilość papierosów była składowana w jednym z magazynów w Siedlcach. Z informacji policji wynika, że papierosy był przygotowane do sprzedaży na terenie Polski i kilku innych europejskich krajów.

- Towar zapakowany był w kartonowe opakowania, znajdujące się na drewnianych paletach. Świadczyło to o przygotowaniu do szybkiego załadunku i przewozu – tłumaczy kom. Rafał Szymański z CBŚP.

Rynkowa wartość zabezpieczonych papierosów to prawie 17 mln złotych. Gdyby taka ilość została wprowadzona do sprzedaży, straty Skarbu Państwa wyniosłyby ponad 21 mln złotych.

Obecnie funkcjonariusze pracują nad ustaleniem, kto stoi za przestępczym procederem.

CZYTAJ TEŻ: Gang przemycający narkotyki do Norwegii rozbity. Opłacali się grupie „Bukaciaka”

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 56 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 10 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 29 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 49 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy