Kierowcy, zaoszczędzicie. Poniedziałek bez opłat w SPPN

Zdjęcie z artykułu: Kierowcy, zaoszczędzicie. Poniedziałek bez opłat w SPPN Warszawskie parkomaty działają nielegalnie. Jest wyrok sądu;
Ilustracja do artykułu Kierowcy, zaoszczędzicie. Poniedziałek bez opłat w SPPN

14-go sierpnia kierowcy parkujący w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego będą zwolnieni z opłat.   

To dobra wiadomość dla osób parkujących na co dzień na przykład  w Śródmieściu czy na Pradze Północ. Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich poinformował o tym w oficjalnym komunikacie na swojej stornie internetowej:

 "Informacje o wyłączeniu 14 sierpnia br. z opłat w SPPN znajdują się na każdym parkomacie, w żółtej ramce „Parkowanie płatne”. Zgodnie z  uchwałą Rady m.st. Warszawy z dnia 26 czerwca 2008 r., w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania[…], stawki opłat obowiązują w dni powszechne z wyłączeniem dni 14 sierpnia, 24 i 31 grudnia oraz dni, w których obowiązuje rozkład jazdy komunikacji miejskiej jak w dni świąteczne. 15 sierpnia (dzień świąteczny) również nie obowiązują opłaty w SPPN. Uiszczenie opłaty w parkomacie 14 lub 15 sierpnia przeniesie opłatę na środę 16 sierpnia od godz. 8.00. "

Przypomnijmy, że w dni powszednie za pierwszą godzinę parkowania w SPPN trzeba zapłacić 3 zł, za drugą 3,60, trzecią 4,20, a za czwartą i każdą kolejną po 3 zł. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy