Maria mknie jak burza. Postępy w budowie II linii metra

Zdjęcie z artykułu: Maria mknie jak burza. Postępy w budowie II linii metra Tarcza Maria na stacji Targówek; Hanna Gronkiewicz-Waltz/ Facebook
Ilustracja do artykułu Maria mknie jak burza. Postępy w budowie II linii metra

Tarcza Maria właśnie przebiła się na stację Targówek ze stacji Trocka. To oznacza, że pierwszy odcinek wschodniego tunelu II linii metra został zbudowany.

Tarcza Maria ma do wywiercenia 2224,42 metrów, z czego 420 metrów ma już za sobą. Harmonogram zakłada prędkość drążenia 10 m na dobę. Do pracy ruszyła także druga tarcza – Anna. Ta do tej pory wywierciła 93 metry z planowanych 2238,733 metrów.

Zdjęcie z artykułu: Maria mknie jak burza. Postępy w budowie II linii metra Postęp prac tarcz; Metro Warszawskie
Ilustracja do artykułu Maria mknie jak burza. Postępy w budowie II linii metra

Na Targówku powstaną trzy stacje. Szwedzka zostanie umiejscowiona pomiędzy budynkiem przy Strzeleckiej 46 a zajezdnią autobusową Stalowa, stacja Targówek pod skrzyżowaniem Pratulińskiej i Ossowskiego, a Trocka pod skrzyżowaniem Pratulińskiej i Trockiej. Budowa odcinka na Targówku zakończy się w 2019 roku.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy