Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Zdjęcie z artykułu: Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM] Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]; fot. gomopix, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Marsz Wyzwolenia Konopi 2017 - poznaliśmy już datę tego wydarzenia. Jest także pomysł na happening, jaki mógłby się odbyć podczas tegorocznego marszu.

Marsz Wyzwolenia Konopi po raz kolejny odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie zostało już zapowiedziane na Facebooku. Marsz zaplanowany został na sobotę, 27 maja 2017 r. Organizatorzy wydarzenia już zachęcają do przyjścia tego dnia. Zbiórka odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki.

Happening podczas marszu

W programie Marszu Wyzwolenia Konopi 2017 ma być happening. Pomysły na akcję można zgłaszać do organizatorów. Z ich strony padła propozycja, aby na pl. Defilad lub na pl. Konstytucji został narysowany wielki liść ganji. Uczestnicy marszu ustawiliby się na wzorze liścia i machały biało-czerwonymi kartkami. Potem z drona, z dużej wysokości, zostałoby zrobione zdjęcie. Miałby to być „liść z Polski z przekazem miłości, pokoju i szacunku do świata”.

Trasa Marszu Wyzwolenia Konopi 2017

Szczegóły odnośnie trasy, jak przejdzie Marsz Wyzwolenia Konopi 2017, poznamy już wkrótce (artykuł będziemy aktualizować).

Organizatorzy Marszu Wyzwolenia Konopi proszą przy okazji o nieprzynoszenie na wydarzenie flag i emblematów politycznych. - Politycy niech w sejmie podnoszą głos na temat wyzwolenia konopi a nie na ulicy - czytamy w apelu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

5 godz. 53 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

21-23 lipca startuje Sieradz Open Hail Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy