Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Zdjęcie z artykułu: Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM] Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]; fot. gomopix, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Marsz Wyzwolenia Konopi 2017 - poznaliśmy już datę tego wydarzenia. Jest także pomysł na happening, jaki mógłby się odbyć podczas tegorocznego marszu.

Marsz Wyzwolenia Konopi po raz kolejny odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie zostało już zapowiedziane na Facebooku. Marsz zaplanowany został na sobotę, 27 maja 2017 r. Organizatorzy wydarzenia już zachęcają do przyjścia tego dnia. Zbiórka odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki.

Happening podczas marszu

W programie Marszu Wyzwolenia Konopi 2017 ma być happening. Pomysły na akcję można zgłaszać do organizatorów. Z ich strony padła propozycja, aby na pl. Defilad lub na pl. Konstytucji został narysowany wielki liść ganji. Uczestnicy marszu ustawiliby się na wzorze liścia i machały biało-czerwonymi kartkami. Potem z drona, z dużej wysokości, zostałoby zrobione zdjęcie. Miałby to być „liść z Polski z przekazem miłości, pokoju i szacunku do świata”.

Trasa Marszu Wyzwolenia Konopi 2017

Szczegóły odnośnie trasy, jak przejdzie Marsz Wyzwolenia Konopi 2017, poznamy już wkrótce (artykuł będziemy aktualizować).

Organizatorzy Marszu Wyzwolenia Konopi proszą przy okazji o nieprzynoszenie na wydarzenie flag i emblematów politycznych. - Politycy niech w sejmie podnoszą głos na temat wyzwolenia konopi a nie na ulicy - czytamy w apelu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?

29 marca 2017, 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!

29 marca 2017, 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

29 marca 2017, 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

29 marca 2017, 15:37
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy