Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Zdjęcie z artykułu: Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM] Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]; fot. gomopix, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Marsz Wyzwolenia Konopi 2017: Znamy datę i miejsce zbiórki! [PROGRAM]

Marsz Wyzwolenia Konopi 2017 - poznaliśmy już datę tego wydarzenia. Jest także pomysł na happening, jaki mógłby się odbyć podczas tegorocznego marszu.

Marsz Wyzwolenia Konopi po raz kolejny odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie zostało już zapowiedziane na Facebooku. Marsz zaplanowany został na sobotę, 27 maja 2017 r. Organizatorzy wydarzenia już zachęcają do przyjścia tego dnia. Zbiórka odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki.

Happening podczas marszu

W programie Marszu Wyzwolenia Konopi 2017 ma być happening. Pomysły na akcję można zgłaszać do organizatorów. Z ich strony padła propozycja, aby na pl. Defilad lub na pl. Konstytucji został narysowany wielki liść ganji. Uczestnicy marszu ustawiliby się na wzorze liścia i machały biało-czerwonymi kartkami. Potem z drona, z dużej wysokości, zostałoby zrobione zdjęcie. Miałby to być „liść z Polski z przekazem miłości, pokoju i szacunku do świata”.

Trasa Marszu Wyzwolenia Konopi 2017

Szczegóły odnośnie trasy, jak przejdzie Marsz Wyzwolenia Konopi 2017, poznamy już wkrótce (artykuł będziemy aktualizować).

Organizatorzy Marszu Wyzwolenia Konopi proszą przy okazji o nieprzynoszenie na wydarzenie flag i emblematów politycznych. - Politycy niech w sejmie podnoszą głos na temat wyzwolenia konopi a nie na ulicy - czytamy w apelu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 48 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy