Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs

Zdjęcie z artykułu: Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs Konkurs na nowe logo ZTM; ztm.waw.pl
Ilustracja do artykułu Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił konkurs na nowe logo transportu publicznego w Warszawie. Można wygrać 70 tysięcy złotych.

Konkurs jest skierowany do studentów kierunków związanych z projektowaniem oraz do profesjonalistów zajmujących się grafiką.

Zadanie twórców to stworzenie takiego logotypu, który będzie „w sposób jednoznaczny identyfikować usługi transportowe organizowane przez m.st. Warszawę, a także całą komunikację miejską i poszczególne środki transportu publicznego” - czytamy na stronie ZTM-u.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie do 17 lipca 2017 przynajmniej 3 projektów logotypów w formacie PDF na adres mailowy: konkurs.ztm@stgu.pl

Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie (do 21 lipca) jury wybierze 5 finalistów, którzy będą mieli za zadanie odpłatne zaprojektowanie głównego logo transportu publicznego w Warszawie oraz odmian logotypów dla wybranych środków transportu spośród: tramwaj, metro, autobus, pociąg, rower.

Zwycięzcę poznamy 7 września. Otrzyma nagrodę w wysokości 70 tysięcy złotych. I oczywiście chwałę wśród warszawiaków :)

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 1 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 15 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 34 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 54 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy