Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs

Zdjęcie z artykułu: Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs Konkurs na nowe logo ZTM; ztm.waw.pl
Ilustracja do artykułu Nowe logo transportu publicznego? ZTM ogłasza konkurs

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił konkurs na nowe logo transportu publicznego w Warszawie. Można wygrać 70 tysięcy złotych.

Konkurs jest skierowany do studentów kierunków związanych z projektowaniem oraz do profesjonalistów zajmujących się grafiką.

Zadanie twórców to stworzenie takiego logotypu, który będzie „w sposób jednoznaczny identyfikować usługi transportowe organizowane przez m.st. Warszawę, a także całą komunikację miejską i poszczególne środki transportu publicznego” - czytamy na stronie ZTM-u.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie do 17 lipca 2017 przynajmniej 3 projektów logotypów w formacie PDF na adres mailowy: konkurs.ztm@stgu.pl

Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie (do 21 lipca) jury wybierze 5 finalistów, którzy będą mieli za zadanie odpłatne zaprojektowanie głównego logo transportu publicznego w Warszawie oraz odmian logotypów dla wybranych środków transportu spośród: tramwaj, metro, autobus, pociąg, rower.

Zwycięzcę poznamy 7 września. Otrzyma nagrodę w wysokości 70 tysięcy złotych. I oczywiście chwałę wśród warszawiaków :)

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy