Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Zdjęcie z artykułu: Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE] Poszukiwany obywatel Libii; policja.waw.pl
Ilustracja do artykułu Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Wydział Kryminalny Komisariatu na Białołęce poszukuję 59-letniego Mahometa El Mabruka.

Mahomet El Mabruk to obywatel Libii. Jak poinformowała warszawska policja, 59-latek jest ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia. Mężczyzna powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Komenda nie podała więcej informacji.

Policjanci proszą pilnie o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może się znajdować. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery 22 603-52-18, 22 603-52-35, 22 603-51-30, 22 603-51-31, pisząc maila na adresoficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Zobacz też: Licznik długu publicznego pokazał bilion złotych. Powinniśmy obawiać się? [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?

19 stycznia 2017, 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.

19 stycznia 2017, 16:10
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy