Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Zdjęcie z artykułu: Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE] Poszukiwany obywatel Libii; policja.waw.pl
Ilustracja do artykułu Obywatel Libii poszukiwany listem gończym. Warszawska policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Wydział Kryminalny Komisariatu na Białołęce poszukuję 59-letniego Mahometa El Mabruka.

Mahomet El Mabruk to obywatel Libii. Jak poinformowała warszawska policja, 59-latek jest ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia. Mężczyzna powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Komenda nie podała więcej informacji.

Policjanci proszą pilnie o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może się znajdować. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery 22 603-52-18, 22 603-52-35, 22 603-51-30, 22 603-51-31, pisząc maila na adresoficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Zobacz też: Licznik długu publicznego pokazał bilion złotych. Powinniśmy obawiać się? [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

4 godz. 47 min.
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

4 godz. 49 min.
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

5 godz. 31 min.
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

5 godz. 34 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy