"Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO] Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych; Facebook / Warszawiacy przeciw myśliwym
Ilustracja do artykułu "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Aktywiści z inicjatywy „Warszawiacy przeciw myśliwym” udostępnili wideo z podwarszawskiego Duchnowa, gdzie natrafili na myśliwych. Ich obecność i włączona kamera nie spotkały się z przychylną reakcją łowczych.

„Warszawiacy przeciw myśliwym” to nieformalna grupa osób, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców na m.in. problem zabijania zwierząt przez myśliwych dla przyjemności. Jak informują aktywiści na swojej oficjalnej stronie internetowej - „jesteśmy grupą osób która sprzeciwia się obecnej formie sprawowania gospodarki łowieckiej w Polsce, której metody i sposoby wdrażane przez myśliwych doprowadziły na skraj zapaści wiele gatunków polskiej fauny. Sprzeciwiamy się zachowaniom patologicznym tego środowiska i monopolu na nieefektywną ochronę przyrody”.

Na początku lutego 2017 roku obrońcy zwierząt natknęli się na myśliwych w podwarszawskim Duchnowie. Na miejscu znaleźli martwego już lista. Niestety, spotkanie z łowczymi nie należało do najprzyjemniejszych. Jeden z myśliwych zareagował agresywnie w stosunku do aktywistów. Nie obyło się bez wulgaryzmów i gróźb.

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu, mężczyzna wytrącił siłą w pewnym momencie telefon jednej z osób.

Otrzymaliśmy odpowiedź od grupy „Warszawiacy przeciw myśliwym”. Urządzenie, którym nagrywano całe zajście zostało uszkodzone. Mimo że grupa nie zgłosiła jeszcze zdarzenia na policję, aktywiście nie wykluczają, że zrobią to w najbliższym czasie. Na ten moment sprawa zeszła na dalszy plan i grupa zajmuje się już kolejnym akcjami.

Zobaczcie mocne wideo:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki wydał kolejny singiel i teledysk! Piosenką pt. Kochanie zapowiada album Za Wysoko, a szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl 

27 min
Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski uważa, że Michał Szpak powinien jeszcze raz pojechać na Eurowizję. Zgadzacie się z członkiem tegorocznego jury Krajowych Eliminacji?

35 min
Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski w Idolu. Zastanawiacie się kim jest młody wokalista? Podpowiadamy - znacie go już z innego muzycznego talent show!

58 min
Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man idzie jak burza, a w związku z ogromnym zainteresowaniem, warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutantów 2017 roku przeniesiony do większego klubu! Szczegóły na ESKA.pl

59 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy