"Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO] Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych; Facebook / Warszawiacy przeciw myśliwym
Ilustracja do artykułu "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Aktywiści z inicjatywy „Warszawiacy przeciw myśliwym” udostępnili wideo z podwarszawskiego Duchnowa, gdzie natrafili na myśliwych. Ich obecność i włączona kamera nie spotkały się z przychylną reakcją łowczych.

„Warszawiacy przeciw myśliwym” to nieformalna grupa osób, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców na m.in. problem zabijania zwierząt przez myśliwych dla przyjemności. Jak informują aktywiści na swojej oficjalnej stronie internetowej - „jesteśmy grupą osób która sprzeciwia się obecnej formie sprawowania gospodarki łowieckiej w Polsce, której metody i sposoby wdrażane przez myśliwych doprowadziły na skraj zapaści wiele gatunków polskiej fauny. Sprzeciwiamy się zachowaniom patologicznym tego środowiska i monopolu na nieefektywną ochronę przyrody”.

Na początku lutego 2017 roku obrońcy zwierząt natknęli się na myśliwych w podwarszawskim Duchnowie. Na miejscu znaleźli martwego już lista. Niestety, spotkanie z łowczymi nie należało do najprzyjemniejszych. Jeden z myśliwych zareagował agresywnie w stosunku do aktywistów. Nie obyło się bez wulgaryzmów i gróźb.

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu, mężczyzna wytrącił siłą w pewnym momencie telefon jednej z osób.

Otrzymaliśmy odpowiedź od grupy „Warszawiacy przeciw myśliwym”. Urządzenie, którym nagrywano całe zajście zostało uszkodzone. Mimo że grupa nie zgłosiła jeszcze zdarzenia na policję, aktywiście nie wykluczają, że zrobią to w najbliższym czasie. Na ten moment sprawa zeszła na dalszy plan i grupa zajmuje się już kolejnym akcjami.

Zobaczcie mocne wideo:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 40 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy