"Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO] Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych; Facebook / Warszawiacy przeciw myśliwym
Ilustracja do artykułu "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Aktywiści z inicjatywy „Warszawiacy przeciw myśliwym” udostępnili wideo z podwarszawskiego Duchnowa, gdzie natrafili na myśliwych. Ich obecność i włączona kamera nie spotkały się z przychylną reakcją łowczych.

„Warszawiacy przeciw myśliwym” to nieformalna grupa osób, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców na m.in. problem zabijania zwierząt przez myśliwych dla przyjemności. Jak informują aktywiści na swojej oficjalnej stronie internetowej - „jesteśmy grupą osób która sprzeciwia się obecnej formie sprawowania gospodarki łowieckiej w Polsce, której metody i sposoby wdrażane przez myśliwych doprowadziły na skraj zapaści wiele gatunków polskiej fauny. Sprzeciwiamy się zachowaniom patologicznym tego środowiska i monopolu na nieefektywną ochronę przyrody”.

Na początku lutego 2017 roku obrońcy zwierząt natknęli się na myśliwych w podwarszawskim Duchnowie. Na miejscu znaleźli martwego już lista. Niestety, spotkanie z łowczymi nie należało do najprzyjemniejszych. Jeden z myśliwych zareagował agresywnie w stosunku do aktywistów. Nie obyło się bez wulgaryzmów i gróźb.

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu, mężczyzna wytrącił siłą w pewnym momencie telefon jednej z osób.

Otrzymaliśmy odpowiedź od grupy „Warszawiacy przeciw myśliwym”. Urządzenie, którym nagrywano całe zajście zostało uszkodzone. Mimo że grupa nie zgłosiła jeszcze zdarzenia na policję, aktywiście nie wykluczają, że zrobią to w najbliższym czasie. Na ten moment sprawa zeszła na dalszy plan i grupa zajmuje się już kolejnym akcjami.

Zobaczcie mocne wideo:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

4 godz. 50 min.
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

4 godz. 52 min.
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

5 godz. 34 min.
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

5 godz. 37 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy