"Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO] Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych; Facebook / Warszawiacy przeciw myśliwym
Ilustracja do artykułu "Odejdź, bo Ci pier*****!". Obrońcy zwierząt wyprowadzili z równowagi myśliwych [WIDEO]

Aktywiści z inicjatywy „Warszawiacy przeciw myśliwym” udostępnili wideo z podwarszawskiego Duchnowa, gdzie natrafili na myśliwych. Ich obecność i włączona kamera nie spotkały się z przychylną reakcją łowczych.

„Warszawiacy przeciw myśliwym” to nieformalna grupa osób, której celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców na m.in. problem zabijania zwierząt przez myśliwych dla przyjemności. Jak informują aktywiści na swojej oficjalnej stronie internetowej - „jesteśmy grupą osób która sprzeciwia się obecnej formie sprawowania gospodarki łowieckiej w Polsce, której metody i sposoby wdrażane przez myśliwych doprowadziły na skraj zapaści wiele gatunków polskiej fauny. Sprzeciwiamy się zachowaniom patologicznym tego środowiska i monopolu na nieefektywną ochronę przyrody”.

Na początku lutego 2017 roku obrońcy zwierząt natknęli się na myśliwych w podwarszawskim Duchnowie. Na miejscu znaleźli martwego już lista. Niestety, spotkanie z łowczymi nie należało do najprzyjemniejszych. Jeden z myśliwych zareagował agresywnie w stosunku do aktywistów. Nie obyło się bez wulgaryzmów i gróźb.

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu, mężczyzna wytrącił siłą w pewnym momencie telefon jednej z osób.

Otrzymaliśmy odpowiedź od grupy „Warszawiacy przeciw myśliwym”. Urządzenie, którym nagrywano całe zajście zostało uszkodzone. Mimo że grupa nie zgłosiła jeszcze zdarzenia na policję, aktywiście nie wykluczają, że zrobią to w najbliższym czasie. Na ten moment sprawa zeszła na dalszy plan i grupa zajmuje się już kolejnym akcjami.

Zobaczcie mocne wideo:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?

29 marca 2017, 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!

29 marca 2017, 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

29 marca 2017, 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

29 marca 2017, 15:37
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy