Książę William i księżna Kate w Warszawie. Wiemy, jak spędzą czas

Zdjęcie z artykułu: Książę William i księżna Kate w Warszawie. Wiemy, jak spędzą czas Książę William i księżna Kate w Warszawie. Wiemy, jak spędzą czas; fot. Pat Pilon, commons.wikimedia.org, https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en
Ilustracja do artykułu Książę William i księżna Kate w Warszawie. Wiemy, jak spędzą czas

W poniedziałek 17 lipca Warszawę odwiedzą książę i księżna Cambridge, William i Kate. Spotkają się z prezydentem Andrzejem Dudą, po czym odwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego i Łazienki Królewskie.

Para książęca, a także ich dzieci - George i Charlotte, przyjedzie do Warszawy około południa. Przywita ich prezydent Polski Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. Po wizycie w Pałacu Królewskim spotkają się w Muzeum Powstania Warszawskiego z weteranami i złożą hołd poległym bohaterom. Odwiedzą też wieżowiec Warsaw Spire, a w nim The Heart Warsaw, centrum współpracy startupów i korporacji. Tam też ma zostać przedstawiony projekt współpracy technologicznej Polski i Wielkiej Brytanii.

William i Kate będą też uczestniczyć w Starej Oranżerii w wieczornej uroczystości z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II. Głos zabiorą Jonathan Knott, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce, oraz sam William. Z Warszawy polecą do Gdańska, gdzie po krótkiej wizycie udadzą się do Niemiec.

Wizyta księcia w Polsce ma podkreślić relacje Warszawy z Londynem. Jak zaznacza ich rzecznik, William i Kate "są wdzięczni, że całą rodziną będą mogli spotkać się z Polakami i Niemcami - ważnymi przyjaciółmi Wielkiej Brytanii".

Fot. Pat Pilon, commons.wikimedia.org, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

6 godz. 0 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

21-23 lipca startuje Sieradz Open Hail Festival 2017! Znamy program!!Akcja partnerska

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy