Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO] Poszkodowany; ESKA INFO Warszawa
Ilustracja do artykułu Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

O tym zdarzeniu pisaliśmy w lutym ubiegłego roku. Strażnicy miejscy mieli bić i grozić poszkodowanemu śmiercią. Byli funkcjonariusze nie przyznają się do winy. W Warszawie rozpoczął się dziś proces w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło na Tarchominie w nocy z 14 na 15 stycznia 2016 roku. To właśnie wtedy mieszkaniec Warszawy miał zwrócić uwagę strażnikom miejskim, którzy źle zaparkowali auto. Chwilę później miało dojść do słownej przepychanki i szarpaniny, w której mężczyzna miał ucierpieć.

- Wybity ząb, bark, nie widzę na jedno oko, grozili śmiercią, wywieźli do lasu - tak na swoim profilu na Facebooku mieszkaniec stolicy relacjonował ze Szpitala Bródnowskiego przykre zdarzenie, do jakiego doszło na jednym z warszawskich osiedli. Mężczyzna miał też zostać okradziony.

W związku z „niedopełnieniem procedur obowiązujących w Straży Miejskiej m. st. Warszawy oraz utratą zaufania niezbędnego do pełnienia obowiązków publicznych” Komendant Straży Miejskiej w Warszawie podjął decyzję 16 lutego o dyscyplinarnym zwolnieniu funkcjonariuszy.

Przypominamy nasz zeszłoroczny reportaż z udziałem poszkodowanego mieszkańca Warszawy, który wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?

29 marca 2017, 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!

29 marca 2017, 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

29 marca 2017, 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

29 marca 2017, 15:37
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy