Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO] Poszkodowany; ESKA INFO Warszawa
Ilustracja do artykułu Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

O tym zdarzeniu pisaliśmy w lutym ubiegłego roku. Strażnicy miejscy mieli bić i grozić poszkodowanemu śmiercią. Byli funkcjonariusze nie przyznają się do winy. W Warszawie rozpoczął się dziś proces w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło na Tarchominie w nocy z 14 na 15 stycznia 2016 roku. To właśnie wtedy mieszkaniec Warszawy miał zwrócić uwagę strażnikom miejskim, którzy źle zaparkowali auto. Chwilę później miało dojść do słownej przepychanki i szarpaniny, w której mężczyzna miał ucierpieć.

- Wybity ząb, bark, nie widzę na jedno oko, grozili śmiercią, wywieźli do lasu - tak na swoim profilu na Facebooku mieszkaniec stolicy relacjonował ze Szpitala Bródnowskiego przykre zdarzenie, do jakiego doszło na jednym z warszawskich osiedli. Mężczyzna miał też zostać okradziony.

W związku z „niedopełnieniem procedur obowiązujących w Straży Miejskiej m. st. Warszawy oraz utratą zaufania niezbędnego do pełnienia obowiązków publicznych” Komendant Straży Miejskiej w Warszawie podjął decyzję 16 lutego o dyscyplinarnym zwolnieniu funkcjonariuszy.

Przypominamy nasz zeszłoroczny reportaż z udziałem poszkodowanego mieszkańca Warszawy, który wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Miley Cyrus: premiera nowej piosenki Inspired na żywo

Miley Cyrus: premiera nowej piosenki Inspired na żywo

Miley Cyrus zaprezentowała po raz pierwszy na żywo swój nowy utwór o nazwie Inspired.

41 min
Ariana Grande w Manchesterze. Goście specjalni podczas koncertu charytatywnego

Ariana Grande w Manchesterze. Goście specjalni podczas koncertu charytatywnego

Ariana Grande wraca do Manchesteru. Gwiazda postanowiła zorganizować koncert, z którego dochód zostanie przekazany dla rodzin ofiar zamachu. Artystce w tym wydarzeniu ma towarzyszyć plejada gwiazd.

1 godz. 2 min.
Zbigniew Wodecki uczczony przez 60 tysięcy osób VIDEO

Zbigniew Wodecki uczczony przez 60 tysięcy osób VIDEO

Zbigniew Wodecki został w niesamowity sposób uczczony przez 60 tysięcy osób. Zobacz wideo, jak cały stadion oddaje hołd wybitnemu muzykowi.

1 godz. 5 min.
Eurowizja: Polska wybrała kolejnego reprezentanta

Eurowizja: Polska wybrała kolejnego reprezentanta

Emocje po finale Eurowizji 2017 w Kijowie nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a my już mamy dla was kolejne wieści ze świata eurowizyjnych konkursów.

1 godz. 24 min.

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy