Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO] Poszkodowany; ESKA INFO Warszawa
Ilustracja do artykułu Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

O tym zdarzeniu pisaliśmy w lutym ubiegłego roku. Strażnicy miejscy mieli bić i grozić poszkodowanemu śmiercią. Byli funkcjonariusze nie przyznają się do winy. W Warszawie rozpoczął się dziś proces w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło na Tarchominie w nocy z 14 na 15 stycznia 2016 roku. To właśnie wtedy mieszkaniec Warszawy miał zwrócić uwagę strażnikom miejskim, którzy źle zaparkowali auto. Chwilę później miało dojść do słownej przepychanki i szarpaniny, w której mężczyzna miał ucierpieć.

- Wybity ząb, bark, nie widzę na jedno oko, grozili śmiercią, wywieźli do lasu - tak na swoim profilu na Facebooku mieszkaniec stolicy relacjonował ze Szpitala Bródnowskiego przykre zdarzenie, do jakiego doszło na jednym z warszawskich osiedli. Mężczyzna miał też zostać okradziony.

W związku z „niedopełnieniem procedur obowiązujących w Straży Miejskiej m. st. Warszawy oraz utratą zaufania niezbędnego do pełnienia obowiązków publicznych” Komendant Straży Miejskiej w Warszawie podjął decyzję 16 lutego o dyscyplinarnym zwolnieniu funkcjonariuszy.

Przypominamy nasz zeszłoroczny reportaż z udziałem poszkodowanego mieszkańca Warszawy, który wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki wydał kolejny singiel i teledysk! Piosenką pt. Kochanie zapowiada album Za Wysoko, a szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl 

26 min
Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski uważa, że Michał Szpak powinien jeszcze raz pojechać na Eurowizję. Zgadzacie się z członkiem tegorocznego jury Krajowych Eliminacji?

34 min
Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski w Idolu. Zastanawiacie się kim jest młody wokalista? Podpowiadamy - znacie go już z innego muzycznego talent show!

57 min
Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man idzie jak burza, a w związku z ogromnym zainteresowaniem, warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutantów 2017 roku przeniesiony do większego klubu! Szczegóły na ESKA.pl

58 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy