Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO] Poszkodowany; ESKA INFO Warszawa
Ilustracja do artykułu Pobili i grozili śmiercią mieszkańcowi Warszawy? Ruszył proces byłych strażników miejskich [WIDEO]

O tym zdarzeniu pisaliśmy w lutym ubiegłego roku. Strażnicy miejscy mieli bić i grozić poszkodowanemu śmiercią. Byli funkcjonariusze nie przyznają się do winy. W Warszawie rozpoczął się dziś proces w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło na Tarchominie w nocy z 14 na 15 stycznia 2016 roku. To właśnie wtedy mieszkaniec Warszawy miał zwrócić uwagę strażnikom miejskim, którzy źle zaparkowali auto. Chwilę później miało dojść do słownej przepychanki i szarpaniny, w której mężczyzna miał ucierpieć.

- Wybity ząb, bark, nie widzę na jedno oko, grozili śmiercią, wywieźli do lasu - tak na swoim profilu na Facebooku mieszkaniec stolicy relacjonował ze Szpitala Bródnowskiego przykre zdarzenie, do jakiego doszło na jednym z warszawskich osiedli. Mężczyzna miał też zostać okradziony.

W związku z „niedopełnieniem procedur obowiązujących w Straży Miejskiej m. st. Warszawy oraz utratą zaufania niezbędnego do pełnienia obowiązków publicznych” Komendant Straży Miejskiej w Warszawie podjął decyzję 16 lutego o dyscyplinarnym zwolnieniu funkcjonariuszy.

Przypominamy nasz zeszłoroczny reportaż z udziałem poszkodowanego mieszkańca Warszawy, który wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?

19 stycznia 2017, 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

19 stycznia 2017, 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.

19 stycznia 2017, 16:10
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy