Tagi:

Skażone jaja trafiły na polski rynek! „Ludzie boją się kupować” [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Skażone jaja trafiły na polski rynek! „Ludzie boją się kupować” [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Zdjęcie ilustracyjne; NOWA TV
Ilustracja do artykułu Skażone jaja trafiły na polski rynek! „Ludzie boją się kupować” [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Jajka od polskich producentów droższe o nawet 20 groszy na sztuce i ogólny strach przed kupnem tego produktu. To efekt informacji o tym, że do Polski trafiła partia 40 tysięcy sztuk skażonych jaj.

„(…) partia potencjalnie zanieczyszczonych fipronilem obranych ze skorupki jaj ugotowanych na twardo została dostarczona do odbiorców na terenie 3 województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego” – napisał rzecznik GIS, który podkreślił, że natychmiast podjęto działania, aby dotrzeć do wszystkich odbiorców.

Spożywanie substancji zakażonych fipronilem może powodować u ludzi uszkodzenie nerek, wątroby i gruczołów limfatycznych.

Sprzedawcy jajek w rozmowach z reporterami „24 godzin” Nowa TV przyznają, że sprzedaż nieznacznie spadła, a jajka o Polskich producentów są nawet droższe o nawet 20 groszy na sztuce.

CZYTAJ TEŻ: Skażone jaja w całej Europie. Dotarły także na Mazowsze!

Zobaczcie materiał NOWA TV 24 GODZINY:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy