Tagi:

Targówek: zuchwała kradzież… tuszu do rzęs

Zdjęcie z artykułu: Targówek: zuchwała kradzież… tuszu do rzęs Wizerunek złodzieja; KSP
Ilustracja do artykułu Targówek: zuchwała kradzież… tuszu do rzęs

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież rozbójniczą tuszu do rzęs. Złodziejaszek wypchał sobie kieszenie kosmetykami. Uciekając zagroził ochroniarzowi, że zrobi mu krzywdę, jak ten będzie go próbował zatrzymać.

Policja opublikowała zdjęcie złodzieja. W momencie kradzieży złodziej był ubrany w niebieską kurtkę z jasnymi rękawami i zimową dwukolorową czapkę. Jest w wieku około 30-40 lat. Do kradzieży doszło 8 stycznia około godziny 12.

Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanego mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym to postępowanie pod nr tel. 502-713-595, powołując się na numer sprawy SWD-10129/17.

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 48 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy