Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta?

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta? Zdjęcie ilustracyjne; facebook.com
Ilustracja do artykułu Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta?

Tajemnicza śmierć 23-letniego Tomasza K. Chłopak był poszukiwany przez rodzinę i przyjaciół od 7 czerwca. Jak się okazało przypadkowo trafił na niego patrol straży miejskiej, zaledwie kilka godzin po zaginięciu. Chłopak był w stanie agonalnym. Nie udało się go uratować.

We wtorek 6 czerwca około godziny 22, Tomek przez telefon powiedział swojej dziewczynie, że jedzie na siłownię w rejonie Placu Zawiszy. Przed północą wysłał jej wiadomość sms, że ma problem z samochodem i jak dojedzie na najbliższą stację benzynową to się odezwie. Zaledwie kilkanaście minut po tym, jego telefon przestał działać.

Przed godziną 2:00 w nocy przy ulicy Emilii Plater 29 ochroniarz z budowy zatrzymał przejeżdżający patrol straży miejskiej. Okazało się, że na terenie budowy leży młody chłopak. Był w agonalnym stanie. Strażnicy zaczęli go reanimować, jednak nie przyniosło to skutku.

Po kilku dniach policjanci powiązali sprawy i ciało okazali rodzinie, która potwierdziła, że to zaginiony Tomek.

Chłopak miał na ciele liczne zadrapania i ślady, raczej powstałe w wyniku np. przeskakiwania przez ogrodzenie czy przedzierania się na siłę przez jakieś zabezpieczenia. Ktoś mógł również jego ciało również podrzucić. Może przed kimś uciekał? Pytań w tej sprawie jest wiele.

Policjanci na razie szczędzą informacji na ten temat, jednocześnie przyznają, że będzie to trudna sprawa. Nie wiadomo w jaki sposób i dlaczego Tomek pojawił się na budowie. Nie wiadomo jak tam dotarł. Tajemnicą jak na razie pozostaje przyczyna zgonu. Policjanci czekają na szczegółowe wyniki sekcji zwłok. Zabezpieczają również monitoring, żeby krok po kroku odtworzyć trasę jaką Tomek pokonał po wyjściu z mieszkania w Ursusie.

Zobacz też: Warszawska policja szuka złodzieja. Ukradł kurtkę, portfel i kartę płatniczą. Użył jej i wydał kilkaset złotych [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 2 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 16 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 35 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 55 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy