Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta?

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta? Zdjęcie ilustracyjne; facebook.com
Ilustracja do artykułu Tragiczny finał poszukiwań Tomka. Ktoś podrzucił jego ciało na budowę w centrum miasta?

Tajemnicza śmierć 23-letniego Tomasza K. Chłopak był poszukiwany przez rodzinę i przyjaciół od 7 czerwca. Jak się okazało przypadkowo trafił na niego patrol straży miejskiej, zaledwie kilka godzin po zaginięciu. Chłopak był w stanie agonalnym. Nie udało się go uratować.

We wtorek 6 czerwca około godziny 22, Tomek przez telefon powiedział swojej dziewczynie, że jedzie na siłownię w rejonie Placu Zawiszy. Przed północą wysłał jej wiadomość sms, że ma problem z samochodem i jak dojedzie na najbliższą stację benzynową to się odezwie. Zaledwie kilkanaście minut po tym, jego telefon przestał działać.

Przed godziną 2:00 w nocy przy ulicy Emilii Plater 29 ochroniarz z budowy zatrzymał przejeżdżający patrol straży miejskiej. Okazało się, że na terenie budowy leży młody chłopak. Był w agonalnym stanie. Strażnicy zaczęli go reanimować, jednak nie przyniosło to skutku.

Po kilku dniach policjanci powiązali sprawy i ciało okazali rodzinie, która potwierdziła, że to zaginiony Tomek.

Chłopak miał na ciele liczne zadrapania i ślady, raczej powstałe w wyniku np. przeskakiwania przez ogrodzenie czy przedzierania się na siłę przez jakieś zabezpieczenia. Ktoś mógł również jego ciało również podrzucić. Może przed kimś uciekał? Pytań w tej sprawie jest wiele.

Policjanci na razie szczędzą informacji na ten temat, jednocześnie przyznają, że będzie to trudna sprawa. Nie wiadomo w jaki sposób i dlaczego Tomek pojawił się na budowie. Nie wiadomo jak tam dotarł. Tajemnicą jak na razie pozostaje przyczyna zgonu. Policjanci czekają na szczegółowe wyniki sekcji zwłok. Zabezpieczają również monitoring, żeby krok po kroku odtworzyć trasę jaką Tomek pokonał po wyjściu z mieszkania w Ursusie.

Zobacz też: Warszawska policja szuka złodzieja. Ukradł kurtkę, portfel i kartę płatniczą. Użył jej i wydał kilkaset złotych [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy