Tragiczny wypadek na Fieldorfa. Wjechał w grupę ludzi i zabił kobietę. Są zarzuty [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny wypadek na Fieldorfa. Wjechał w grupę ludzi i zabił kobietę. Są zarzuty [WIDEO] Tragiczny wypadek na Fieldorfa. Nie żyje kobieta, dziecko w szpitalu; fot. Paweł Mytlewski, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Tragiczny wypadek na Fieldorfa. Wjechał w grupę ludzi i zabił kobietę. Są zarzuty [WIDEO]

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło 3 sierpnia 2016 roku na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i Meissnera. Na miejscu zginęła jedna z rowerzystek czekająca na zielone światło.  

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe. Przed godz. 17:00 doszło do zderzenia. Jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ludzi stojących na chodniku. Wśród nich m.in. półtoraroczne dziecko i 41-letnia rowerzystka. Niestety, kobiety nie udało się uratować.

Jak dowiedział się reporter Radia ESKA Paweł Mytlewski, kierujący toyotą usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. To jednak nie koniec dochodzenia. Biegli nadal muszą ustalić, jaki udział w wypadku miał drugi kierowca. Dokładne wyniki poznamy najprawdopodobniej w kwietniu. 

Zobaczcie nagranie z sierpnia 2016 roku:

Polecamy najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 50 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy