Warsaw Moto Show 2016 - największe targi motoryzacyjne w Polsce

Prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. Ponad tysiąc samochodów, mistrzowie kierownicy i wiele atrakcji dla fanów czterech kółek. A wszystko w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie odbywają się największe w Polsce targi motoryzacyjne - Warsaw Moto Show 2016.  

To jest impreza, którą każdy miłośnik motoryzacji powinie odwiedzić, można powiedzieć obowiązkowo - mówi Maciej Topolski dyrektor ds marketingu Ptak Warsaw Expo. A lista przygotowanych atrakcji jest naprawdę długa. Ponad tysiąc samochodów na wystawie, poza tym polskie targowe premiery. - Czyli od samochodów bardzo luksusowych, bardzo szybkich i bardzo drogich przez auta, powiedzmy, dla każdego Polaka - tłumaczy- Do tego gwiazdy rajdów Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz,Krzysztof Hołowczyc i wielu innych rajdowców.Na miejscu jest też stoisko załogi Rajdów Paryż Dakar i dodatkowo ponad trzysta samochodów zabytkowych.
Ale to nie koniec. Bo jak się okazuje będą też pokazy cynowania,odnawiania starych samochodów, a na zewnątrz pokazy driftu. Na pewno nie zabraknie więc mocnych wrażeń.

- Już samo przejście wśród samochodów, czy przymierzenie się za kierownicą tych pięknych aut budzi bardzo silny dreszczyk emocji - opowiada Maciej Topolski. - Rozmawiałem z wieloma uczestnikami targów i wiele osób podkreślało,że tutaj każdy i ten który się orientuje, i zupełny laik znajdzie coś dla siebie. Przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi, bo okazuje się, że dla najmłodszych to też jest ciekawa wystawa -mówi.Ale na miejscu są też specjalne atrakcje dla pań. - Mamy strefę kobiet motor sportu, w której prezentują się panie ścigające się w Polsce - mówi.

"Jest na czym zawiesić oko"

Zwiedzający targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2016 byli zachwyceni. -Zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie i na moim synu również - mówił jeden z oglądających.A jego syn dodawał - są fajne samochody,różne,stare i nowe.Bardziej podobają mi się chyba takie starodawne,bo wydają mi się ładniejsze - opowiadał.Ale pod wrażeniem były także panie. - Odnajduję się tutaj bardzo dobrze - tłumaczyła uczestniczka targów - chyba największe wrażenie zrobiła na mnie wystawa aut Ferrari. A najładniejszy kolor? Oczywiście czerwony - mówiła ze śmiechem.

Więcej ciekawostek w materiale reportera Radia Eska Michała Skolimowskiego

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 0 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 14 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 33 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 53 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy