Warsaw Moto Show 2016 - największe targi motoryzacyjne w Polsce

Prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. Ponad tysiąc samochodów, mistrzowie kierownicy i wiele atrakcji dla fanów czterech kółek. A wszystko w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie odbywają się największe w Polsce targi motoryzacyjne - Warsaw Moto Show 2016.  

To jest impreza, którą każdy miłośnik motoryzacji powinie odwiedzić, można powiedzieć obowiązkowo - mówi Maciej Topolski dyrektor ds marketingu Ptak Warsaw Expo. A lista przygotowanych atrakcji jest naprawdę długa. Ponad tysiąc samochodów na wystawie, poza tym polskie targowe premiery. - Czyli od samochodów bardzo luksusowych, bardzo szybkich i bardzo drogich przez auta, powiedzmy, dla każdego Polaka - tłumaczy- Do tego gwiazdy rajdów Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz,Krzysztof Hołowczyc i wielu innych rajdowców.Na miejscu jest też stoisko załogi Rajdów Paryż Dakar i dodatkowo ponad trzysta samochodów zabytkowych.
Ale to nie koniec. Bo jak się okazuje będą też pokazy cynowania,odnawiania starych samochodów, a na zewnątrz pokazy driftu. Na pewno nie zabraknie więc mocnych wrażeń.

- Już samo przejście wśród samochodów, czy przymierzenie się za kierownicą tych pięknych aut budzi bardzo silny dreszczyk emocji - opowiada Maciej Topolski. - Rozmawiałem z wieloma uczestnikami targów i wiele osób podkreślało,że tutaj każdy i ten który się orientuje, i zupełny laik znajdzie coś dla siebie. Przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi, bo okazuje się, że dla najmłodszych to też jest ciekawa wystawa -mówi.Ale na miejscu są też specjalne atrakcje dla pań. - Mamy strefę kobiet motor sportu, w której prezentują się panie ścigające się w Polsce - mówi.

"Jest na czym zawiesić oko"

Zwiedzający targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2016 byli zachwyceni. -Zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie i na moim synu również - mówił jeden z oglądających.A jego syn dodawał - są fajne samochody,różne,stare i nowe.Bardziej podobają mi się chyba takie starodawne,bo wydają mi się ładniejsze - opowiadał.Ale pod wrażeniem były także panie. - Odnajduję się tutaj bardzo dobrze - tłumaczyła uczestniczka targów - chyba największe wrażenie zrobiła na mnie wystawa aut Ferrari. A najładniejszy kolor? Oczywiście czerwony - mówiła ze śmiechem.

Więcej ciekawostek w materiale reportera Radia Eska Michała Skolimowskiego

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy