Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Zdjęcie z artykułu: Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY] Restaurant Week 2017; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Tego nie można przegapić. W 26 polskich miastach startuje w piątek, 21 kwietnia, wielki festiwal najlepszych restauracji. Na uczestników czeka trzydaniowe menu w wyjątkowej cenie – 39 złotych. Na mapie Restaurant Week nie mogła zabraknąć także Warszawy.

Tegoroczna wiosenna edycja Festiwalu Restaurant Week skupia się wokół emocji, które wywołuje restauracyjne jedzenie. Potrwa od 21 do 30 kwietnia.

- Wizyta w restauracji to już nie tylko posiłek, to emocjonalne doświadczenie, które rozbudza nasze zmysły. Szefowie kuchni i restauratorzy świadomie te emocje projektują, a goście coraz bardziej potrafią to docenić – mówi Paweł Światczyński, pomysłodawca Festiwalu Restaurant Week.

Polacy coraz chętniej odwiedzają restauracje, gdzie nie tylko jedzą, ale także spędzają czas z bliskimi. Lubimy spędzać czas przy wspólnym stole.

Na czym polega Festiwal Restaurant Week?

W trakcie festiwalu na mieszkańców Warszawy czeka trzydaniowe menu, w którego skład wchodzą: przystawka, danie główne i deser. Przez cały okres trwania wydarzenia uczestników obowiązuje jedna cena – 39 złotych. Chcesz poczuć emocje na talerzach? Wystarczy zarezerwować stolik na oficjalnej stronie festiwalu.

Restauracje w Warszawie

W festiwalu bierze udział kilkadziesiąt stołecznych restauracji. Trzydaniowy posiłek zjecie w m.in. Berek, Bombaj Masala, Casablanca, Der Elefant, Foccacia Ristorante, Kieliszki na Próżnej, Montenegro, Reforma, Sketch w Teatrze Wielkim, Weranda czy Żurawina. Pełna lista restauracji jest dostępna tutaj.

Zabawa z ESKA INFO Warszawa

Chcesz zgarnąć zaproszenie na Warsaw Restaurant Week? Weź udział w naszej zabawie. Napisz do nas wiadomość na Facebooku (ESKA INFO Warszawa) o treści "Emocje na talerzach"! Pierwsze dwie osoby otrzymają podwójne zaproszenia (specjalne kody) na wydarzenie. Życzymy powodzenia!  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

55 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 16 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 47 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

2 godz. 8 min.

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy