Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Zdjęcie z artykułu: Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY] Restaurant Week 2017; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Tego nie można przegapić. W 26 polskich miastach startuje w piątek, 21 kwietnia, wielki festiwal najlepszych restauracji. Na uczestników czeka trzydaniowe menu w wyjątkowej cenie – 39 złotych. Na mapie Restaurant Week nie mogła zabraknąć także Warszawy.

Tegoroczna wiosenna edycja Festiwalu Restaurant Week skupia się wokół emocji, które wywołuje restauracyjne jedzenie. Potrwa od 21 do 30 kwietnia.

- Wizyta w restauracji to już nie tylko posiłek, to emocjonalne doświadczenie, które rozbudza nasze zmysły. Szefowie kuchni i restauratorzy świadomie te emocje projektują, a goście coraz bardziej potrafią to docenić – mówi Paweł Światczyński, pomysłodawca Festiwalu Restaurant Week.

Polacy coraz chętniej odwiedzają restauracje, gdzie nie tylko jedzą, ale także spędzają czas z bliskimi. Lubimy spędzać czas przy wspólnym stole.

Na czym polega Festiwal Restaurant Week?

W trakcie festiwalu na mieszkańców Warszawy czeka trzydaniowe menu, w którego skład wchodzą: przystawka, danie główne i deser. Przez cały okres trwania wydarzenia uczestników obowiązuje jedna cena – 39 złotych. Chcesz poczuć emocje na talerzach? Wystarczy zarezerwować stolik na oficjalnej stronie festiwalu.

Restauracje w Warszawie

W festiwalu bierze udział kilkadziesiąt stołecznych restauracji. Trzydaniowy posiłek zjecie w m.in. Berek, Bombaj Masala, Casablanca, Der Elefant, Foccacia Ristorante, Kieliszki na Próżnej, Montenegro, Reforma, Sketch w Teatrze Wielkim, Weranda czy Żurawina. Pełna lista restauracji jest dostępna tutaj.

Zabawa z ESKA INFO Warszawa

Chcesz zgarnąć zaproszenie na Warsaw Restaurant Week? Weź udział w naszej zabawie. Napisz do nas wiadomość na Facebooku (ESKA INFO Warszawa) o treści "Emocje na talerzach"! Pierwsze dwie osoby otrzymają podwójne zaproszenia (specjalne kody) na wydarzenie. Życzymy powodzenia!  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Muzyka klubowa 2017: nowości kwiecień w ESKA Live Remix

Jakie są nowości i premiery polecane przez Puotcka w ESKA Live RMX w kwietniu 2017? Lista najgorętszych i najbardziej imprezowych hitów do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 25 min.
Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Na czym polega mirkowyzwanie? Zabawa z Wykop.pl

Wykop.pl bawi się w Wyzwania i Zajęcia. Na czym polega wykopowa gra? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.

3 godz. 28 min.
OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic - piosenka No Vacancy wielkim HITEM?!

OneRepublic zaskakują brzmieniem swojej premierowej piosenki! No Vacancy rozpoczyna nowy etap w karierze Ryana Teddera i jego kolegów z zespołu. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl

3 godz. 40 min.
Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Hardwell w Polsce 2017. Niezbędnik koncertowy

Najbardziej istotne informacje praktyczno–organizacyjne związane z koncertem Hardwella już teraz na ESKA.pl

4 godz. 11 min.

Opel Mokka X: Nowy e-X-cytujący SUV z charakterem. Sprawdź, dlaczego Cię zachwyciAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy