Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Zdjęcie z artykułu: Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY] Restaurant Week 2017; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Warsaw Restaurant Week 2017: Emocje na Talerzach! Sprawdź, co czeka w restauracjach! [ZAPISY]

Tego nie można przegapić. W 26 polskich miastach startuje w piątek, 21 kwietnia, wielki festiwal najlepszych restauracji. Na uczestników czeka trzydaniowe menu w wyjątkowej cenie – 39 złotych. Na mapie Restaurant Week nie mogła zabraknąć także Warszawy.

Tegoroczna wiosenna edycja Festiwalu Restaurant Week skupia się wokół emocji, które wywołuje restauracyjne jedzenie. Potrwa od 21 do 30 kwietnia.

- Wizyta w restauracji to już nie tylko posiłek, to emocjonalne doświadczenie, które rozbudza nasze zmysły. Szefowie kuchni i restauratorzy świadomie te emocje projektują, a goście coraz bardziej potrafią to docenić – mówi Paweł Światczyński, pomysłodawca Festiwalu Restaurant Week.

Polacy coraz chętniej odwiedzają restauracje, gdzie nie tylko jedzą, ale także spędzają czas z bliskimi. Lubimy spędzać czas przy wspólnym stole.

Na czym polega Festiwal Restaurant Week?

W trakcie festiwalu na mieszkańców Warszawy czeka trzydaniowe menu, w którego skład wchodzą: przystawka, danie główne i deser. Przez cały okres trwania wydarzenia uczestników obowiązuje jedna cena – 39 złotych. Chcesz poczuć emocje na talerzach? Wystarczy zarezerwować stolik na oficjalnej stronie festiwalu.

Restauracje w Warszawie

W festiwalu bierze udział kilkadziesiąt stołecznych restauracji. Trzydaniowy posiłek zjecie w m.in. Berek, Bombaj Masala, Casablanca, Der Elefant, Foccacia Ristorante, Kieliszki na Próżnej, Montenegro, Reforma, Sketch w Teatrze Wielkim, Weranda czy Żurawina. Pełna lista restauracji jest dostępna tutaj.

Zabawa z ESKA INFO Warszawa

Chcesz zgarnąć zaproszenie na Warsaw Restaurant Week? Weź udział w naszej zabawie. Napisz do nas wiadomość na Facebooku (ESKA INFO Warszawa) o treści "Emocje na talerzach"! Pierwsze dwie osoby otrzymają podwójne zaproszenia (specjalne kody) na wydarzenie. Życzymy powodzenia!  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

39 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 6 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 7 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 25 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy