Tagi:

Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę

Zdjęcie z artykułu: Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę Zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę

Jeden z mieszkańców Wawra nie mógł znieść tego, że jego sąsiad wycina na działce drzewa. Pan Mariusz chwycił więc za łańcuchy, wdarł się na posesję sąsiada i przykuł się drzewa.

Mariusz Umecki twierdzi, że na działce jego sąsiada jest zarejestrowana firma dlatego na wycinkę drzew musi mieć zgodę. Z kolei sąsiad Pana Mariusza twierdzi, że jako osoba prywatna nie musi mieć zgody na wycinkę.

Na miejscu sporu pojawiła się policja i biegły. Ekspert zapoznał się z dokumentacją wysłuchał argumentów obu stron i niebawem ma wydać opinię w tej sprawie. Na razie jego zdaniem z punktu widzenia legalności wycinka budzi wątpliwości.

Po godzinie mediacji, Pan Mariusz zakończył protest.

CZYTAJ TAKŻE: Wycinka drzew 2017: Nowe przepisy. Sprawdź, kiedy można wyciąć drzewo

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

57 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 18 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 49 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

2 godz. 10 min.

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy