Tagi:

Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę

Zdjęcie z artykułu: Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę Zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wawer: Mężczyzna przykuł się do drzewa, żeby sąsiadowi zablokować wycinkę

Jeden z mieszkańców Wawra nie mógł znieść tego, że jego sąsiad wycina na działce drzewa. Pan Mariusz chwycił więc za łańcuchy, wdarł się na posesję sąsiada i przykuł się drzewa.

Mariusz Umecki twierdzi, że na działce jego sąsiada jest zarejestrowana firma dlatego na wycinkę drzew musi mieć zgodę. Z kolei sąsiad Pana Mariusza twierdzi, że jako osoba prywatna nie musi mieć zgody na wycinkę.

Na miejscu sporu pojawiła się policja i biegły. Ekspert zapoznał się z dokumentacją wysłuchał argumentów obu stron i niebawem ma wydać opinię w tej sprawie. Na razie jego zdaniem z punktu widzenia legalności wycinka budzi wątpliwości.

Po godzinie mediacji, Pan Mariusz zakończył protest.

CZYTAJ TAKŻE: Wycinka drzew 2017: Nowe przepisy. Sprawdź, kiedy można wyciąć drzewo

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

40 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 7 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 8 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 26 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy