Wiaty przystankowe będą lśnić. ZOM bierze się za sprzątanie

Zdjęcie z artykułu: Wiaty przystankowe będą lśnić. ZOM bierze się za sprzątanie ZOM czyści wiaty; zom.waw.pl
Ilustracja do artykułu Wiaty przystankowe będą lśnić. ZOM bierze się za sprzątanie

Rozpoczęło się mycie wiat na przystankach Zarządu Transportu Miejskiego. Wyczyszczonych zostanie w sumie ponad tysiąc przystanków. 

Usunięte zostaną nielegalne ogłoszenia i graffiti. Szyby, ławki i gabloty zostaną umyte. Tygodniowo "odświeżanych" jest ok. 100 wiat. Prace prowadzone są nad ranem, albo w nocy. Wszystko po to, by nie przeszkadzać mieszkańcom i podróżującym komunikacją miejską. Czyścimy też przejścia podziemne, które są najczęściej użytkowane - powiedziała nam Magdalena Niedziałek z ZOM-u.

Zarząd Oczyszczania Miasto przynajmniej raz dziennie porządkuje też przestrzeń w pobliżu przystanków. Tam, gdzie jest to konieczne - częstotliwość sprzątania jest większa. ZOM bardzo poważnie traktuje też zgłoszenia mieszkańców. Nagłe zaśmiecenia czy akty wandalizmu można zgłaszać przez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19-115.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy