Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż

Zdjęcie z artykułu: Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż Jeden z rozbójników; KSP
Ilustracja do artykułu Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż

W ostatnich tygodniach, dwóch Ukraińców siało postrach wśród mieszkanek Woli. Napastnicy zaatakowali i okradli cztery kobiety. Jednej przystawili nóż, drugą zgwałcili.

Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych zdarzeń doszło pod koniec maja i na początku czerwca. Schemat działania był zawsze podobny. Ukraińcy napadali późnym wieczorem. Podbiegali do ofiary, przytrzymywali za ręce, przyduszali, a na końcu przewracali na ziemię.

Za każdym razem kradli telefon, biżuterię i pieniądze. W dwóch przypadkach skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Trzeciej z kobiet, napastnicy dodatkowo do gardła przystawili nóż. W przypadku czwartego napadu doszło również do gwałtu zaatakowanej kobiety.

Policjantom udało się zatrzymać 25 i 29-latka. Usłyszeli pięć zarzutów. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do kilku lat więzienia.

CZYTAJ TEŻ: Wbiła mężowi nóż w brzuch. Tragiczny finał awantury na Bemowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 3 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 17 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 36 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 56 min.

Zapomnij O Bliznach!! Postaw Na Silikon!!Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy