Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż

Zdjęcie z artykułu: Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż Jeden z rozbójników; KSP
Ilustracja do artykułu Wola: Zatrzymano dwóch Ukraińców, którzy napadali na kobiety. Gwałcili, przystawiali nóż

W ostatnich tygodniach, dwóch Ukraińców siało postrach wśród mieszkanek Woli. Napastnicy zaatakowali i okradli cztery kobiety. Jednej przystawili nóż, drugą zgwałcili.

Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych zdarzeń doszło pod koniec maja i na początku czerwca. Schemat działania był zawsze podobny. Ukraińcy napadali późnym wieczorem. Podbiegali do ofiary, przytrzymywali za ręce, przyduszali, a na końcu przewracali na ziemię.

Za każdym razem kradli telefon, biżuterię i pieniądze. W dwóch przypadkach skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Trzeciej z kobiet, napastnicy dodatkowo do gardła przystawili nóż. W przypadku czwartego napadu doszło również do gwałtu zaatakowanej kobiety.

Policjantom udało się zatrzymać 25 i 29-latka. Usłyszeli pięć zarzutów. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do kilku lat więzienia.

CZYTAJ TEŻ: Wbiła mężowi nóż w brzuch. Tragiczny finał awantury na Bemowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Relaks, ponad 100 zabiegów, znakomita kuchnia! Uzdrowisko Nałęczów zaprasza!Akcja partnerska

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy