Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców

Zdjęcie z artykułu: Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców Zdjęcie ilustracyjne; KSP
Ilustracja do artykułu Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców

Policjanci zatrzymali 28-latka, który od dłuższego czasu okradał pasażerów komunikacji miejskiej. Szczególnie upatrzył sobie obcokrajowców. Na swoim koncie ma co najmniej kilkanaście kradzieży.

Policjanci swoimi kanałami ustalili, że w Konstancinie-Jeziornej przebywa 28-latek, który od jakiegoś czasu okrada pasażerów komunikacji miejskiej. To był dobry trop, bo w jego mieszkaniu znaleziono mnóstwo fantów.

Policjanci zabezpieczyli między innymi dokumenty i portfel skradziony w drugi dzień Świąt Wielkanocnych obywatelowi Nigerii na jednym z przystanków autobusowych. Znaleziono też dokumenty i karty kredytowe skradzione obywatelom Polski i Ukrainy.

Policjanci nie wykluczają, że kieszonkowiec ma na swoim koncie co najmniej kilkanaście kradzieży.

Zobacz też: Wydrukował banknoty i poszedł kolegom kupić po kebabie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

43 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 10 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 11 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 29 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy