Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców

Zdjęcie z artykułu: Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców Zdjęcie ilustracyjne; KSP
Ilustracja do artykułu Wpadł warszawski kieszonkowiec. „Skroił” wielu obcokrajowców

Policjanci zatrzymali 28-latka, który od dłuższego czasu okradał pasażerów komunikacji miejskiej. Szczególnie upatrzył sobie obcokrajowców. Na swoim koncie ma co najmniej kilkanaście kradzieży.

Policjanci swoimi kanałami ustalili, że w Konstancinie-Jeziornej przebywa 28-latek, który od jakiegoś czasu okrada pasażerów komunikacji miejskiej. To był dobry trop, bo w jego mieszkaniu znaleziono mnóstwo fantów.

Policjanci zabezpieczyli między innymi dokumenty i portfel skradziony w drugi dzień Świąt Wielkanocnych obywatelowi Nigerii na jednym z przystanków autobusowych. Znaleziono też dokumenty i karty kredytowe skradzione obywatelom Polski i Ukrainy.

Policjanci nie wykluczają, że kieszonkowiec ma na swoim koncie co najmniej kilkanaście kradzieży.

Zobacz też: Wydrukował banknoty i poszedł kolegom kupić po kebabie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

4 godz. 48 min.
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

4 godz. 50 min.
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

5 godz. 32 min.
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

5 godz. 35 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy