Zabójstwo pod Warszawą. Dźgnęła partnera nożem. Ten poszedł spać i wykrwawił się na śmierć

Zdjęcie z artykułu: Zabójstwo pod Warszawą. Dźgnęła partnera nożem. Ten poszedł spać i wykrwawił się na śmierć Tragedia pod Warszawą. Dźgnęła nożem partnera. Ten poszedł spać i wykrwawił się na śmierć; policja.waw.pl, policja.pl
Ilustracja do artykułu Zabójstwo pod Warszawą. Dźgnęła partnera nożem. Ten poszedł spać i wykrwawił się na śmierć

Kilka dni temu w podwarszawskim Radzyminie doszło do awantury pomiędzy kobietą i jej konkubentem. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Podczas kłótni 60-latka ugodziła partnera nożem i wyszła z mieszkania. Mężczyzna wykrwawił się na śmierć.

Radzymińscy policjanci zatrzymali 60-letnią Annę K., która mieszkała z ofiarą. Jak zrelacjonowała sama sprawczyni, między pijanymi domownikami doszło do awantury. W pewnym momencie kobieta miała dźgnąć 58-latka nożem i wyjść z mieszkania.

Ranny mężczyzna położył się do łóżka i najprawdopodobniej zasnął. Ofiara wykrwawiła się i zmarła na skutek rany kłutej ramienia. Miała uszkodzoną tętnicę.

Kobieta przyznała się, że wróciła do mieszkania i zauważyła brak oznak życia u konkubenta. Nie wezwała pomocy i wyszła ponownie z mieszkania.

60-letnia Anna K. zatrzymano i aresztowano na trzy miesiące. Usłyszała zarzut zabójstwa. Bardzo prawdopodobne, że kobieta zostanie skazana nawet na dożywocie.

Zobacz też: 13-latka katowała matkę. Biła, zastraszała nożem, zmuszała do picia alkoholu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 55 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy