Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA] Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny; policja.waw.pl
Ilustracja do artykułu Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Kradzież w centrum Warszawy. Nieznany dotąd sprawca uszkodził zamek w drzwiach, dostał się do kabiny kierowcy, okradł samochód i zabrał rower. Komenda Stołeczna Policji opublikowała wizerunek mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia przed godz. 23:00 przy ulicy Zgody 5, czyli w samym centrum Warszawy.

Mężczyzna nie było notowany do tej pory. Kamerom monitoringu udało się zarejestrować jego wizerunek. Jest to najprawdopodobniej młody mężczyzna w wieku około 25 lat. Na prawej łydce ma charakterystyczny tatuaż Legii Warszawa.

Policjanci proszą pilnie o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może się znajdować. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery 22 60 383 92, 22 60 360 06 lub pisząc maila na adresy: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Zobacz też: Tragiczny wypadek na Dworcu Wschodnim w Warszawie: Mężczyzna zginął pod pendolino

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

39 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 6 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 7 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 25 min.

#NIEprzepłcaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy