Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA] Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny; policja.waw.pl
Ilustracja do artykułu Zniszczył zamek w drzwiach, okradł samochód i zabrał rower. Warszawska policja pilnie szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Kradzież w centrum Warszawy. Nieznany dotąd sprawca uszkodził zamek w drzwiach, dostał się do kabiny kierowcy, okradł samochód i zabrał rower. Komenda Stołeczna Policji opublikowała wizerunek mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia przed godz. 23:00 przy ulicy Zgody 5, czyli w samym centrum Warszawy.

Mężczyzna nie było notowany do tej pory. Kamerom monitoringu udało się zarejestrować jego wizerunek. Jest to najprawdopodobniej młody mężczyzna w wieku około 25 lat. Na prawej łydce ma charakterystyczny tatuaż Legii Warszawa.

Policjanci proszą pilnie o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może się znajdować. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery 22 60 383 92, 22 60 360 06 lub pisząc maila na adresy: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Zobacz też: Tragiczny wypadek na Dworcu Wschodnim w Warszawie: Mężczyzna zginął pod pendolino

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

54 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 15 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 46 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

2 godz. 7 min.

Spędź dzień ze Strażakiem Samem!! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy