Pogoda na weekend w Warszawie: temperatury, prognozy [3-4 czerwca]

Sprawdźcie, jaka pogoda będzie w weekend w Warszawie. Mamy prognozy pogodowe dla stolicy na najbliższe dni.

Pogoda na weekend w Warszawie

W sobotę 3 czerwca czeka nas zachmurzenie. Będzie ciepło, ok. 18 stopni Celsjusza. Wiatr niewielki - zaledwie 6 km/h. Niedziela 4 czerwca zapowiada się nieco gorzej, bo spodziewane są deszcze. Wiatr podobny, jak w sobotę. Będzie za to cieplej - ok. 25 stopni Celsjusza w ciągu dnia.

Przypominamy, że na ESKA INFO Warszawa znajdziecie aktualną prognozę pogody dla Warszawy, a także informacje o panującej obecnie aurze. Aby sprawdzić pogodę długoterminową, kliknijcie w link podany poniżej:

Sprawdźcie pogodę dla miasta: POGODA W WARSZAWIE - aktualna, prognozy, długoterminowa

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 57 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 11 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 30 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 50 min.

Wyróżnij Się Na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy