Pogoda w Warszawie 12 czerwca: temperatura, pogoda na dziś

Zdjęcie z artykułu: Pogoda w Warszawie 12 czerwca: temperatura, pogoda na dziś Pogoda w Warszawie: temperatura, pogoda na dziś; fot. jackmac34, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Pogoda w Warszawie 12 czerwca: temperatura, pogoda na dziś

Jaka jest pogoda w Warszawie? Jakie są prognozy pogodowe dla stolicy na najbliższe dni? Sprawdźcie!

Pogoda w Warszawie

W poniedziałek 12 czerwca pochmurnie i deszczowo w Warszawie. Temperatura w ciągu dnia na poziomie ok. 20 stopni Celsjusza. Wtorek zapowiada się też pochmurnie, ale bez deszczu - z temperaturą 18 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Znacznie lepsza, bo słoneczna, ma być pogoda w środę, 14 czerwca. Spodziewamy się wtedy ok. 19 stopni Celsjusza.

Przypominamy, że na ESKA INFO Warszawa znajdziecie aktualną prognozę pogody dla Warszawy, a także informacje o panującej obecnie aurze. Aby sprawdzić pogodę długoterminową, kliknijcie w link podany poniżej:

Sprawdźcie pogodę dla miasta: POGODA W WARSZAWIE - aktualna, prognozy, długoterminowa

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 56 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 10 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 29 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 49 min.

Wyróżnij Się Na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy