Pogoda w Warszawie 5 czerwca: temperatura, pogoda na dziś

Zdjęcie z artykułu: Pogoda w Warszawie 5 czerwca: temperatura, pogoda na dziś Pogoda w Warszawie: temperatura, pogoda na dziś; fot. jackmac34, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Pogoda w Warszawie 5 czerwca: temperatura, pogoda na dziś

Jaka jest pogoda w Warszawie? Jakie są prognozy pogodowe dla stolicy na najbliższe dni? Sprawdźcie!

Pogoda w Warszawie

W poniedziałek 5 czerwca sporo Słońca i w miarę ciepło - z temperaturą na poziomie ok. 19 stopni Celsjusza, z wiatrem 15 km/h. Wtorek będzie pochmurny, ale cieplejszy - z temperaturą ok. 25 stopni Celsjusza. Podobnie w środę, z tym że temperatura utrzyma się poziomie ok. 21 stopni Celsjusza.

Przypominamy, że na ESKA INFO Warszawa znajdziecie aktualną prognozę pogody dla Warszawy, a także informacje o panującej obecnie aurze. Aby sprawdzić pogodę długoterminową, kliknijcie w link podany poniżej:

Sprawdźcie pogodę dla miasta: POGODA W WARSZAWIE - aktualna, prognozy, długoterminowa

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

43 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 4 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 35 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

1 godz. 56 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy