Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi

Zdjęcie z artykułu: Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi Zdjęcie ilustracyjne; straż pożarna
Ilustracja do artykułu Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi

To było trudne poniedziałkowe popołudnie dla służb. Po tym, jak nad stolicą przeszła wichura w towarzystwie ulewy, straż pożarna przyjęła kilkadziesiąt zgłoszeń. Przy Czerniakowskiej drzewo runęło na jadący autobus pełen ludzi, a na Bielanach przez połamane drzewo nie jeździły tramwaje.

Powalone drzewa zniszczyły wiele aut zaparkowanych na osiedlowych uliczkach w różnych rejonach miasta. Do jednego z najgroźniejszych zdarzeń doszło przy ulicy Czerniakowskiej, gdzie drzewo runęło na autobus pełen ludzi. Jak informuje warszawska straż pożarna, w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Z kolei na Bielanach, w rejonie metra Młociny, powalone drzewo uszkodziło sieć trakcyjną. Tramwaje nie jeździły również mostem Śląsko-Dąbrowskim, gdzie drzewo też uszkodziło sieć trakcyjną.

W skutkach usuwania wichury pomagała też straż miejska. Tam, gdzie strażnicy dali radę to sami usuwali gałęzie z jezdni.

CZYTAJ TEŻ: Tak wyglądała pierwsza w tym roku burza w Warszawie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

4 godz. 57 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 11 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 30 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 50 min.

Wyróżnij Się Na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy