Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi

Zdjęcie z artykułu: Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi Zdjęcie ilustracyjne; straż pożarna
Ilustracja do artykułu Wichura szalała w stolicy! Drzewo spadło na autobus pełen ludzi

To było trudne poniedziałkowe popołudnie dla służb. Po tym, jak nad stolicą przeszła wichura w towarzystwie ulewy, straż pożarna przyjęła kilkadziesiąt zgłoszeń. Przy Czerniakowskiej drzewo runęło na jadący autobus pełen ludzi, a na Bielanach przez połamane drzewo nie jeździły tramwaje.

Powalone drzewa zniszczyły wiele aut zaparkowanych na osiedlowych uliczkach w różnych rejonach miasta. Do jednego z najgroźniejszych zdarzeń doszło przy ulicy Czerniakowskiej, gdzie drzewo runęło na autobus pełen ludzi. Jak informuje warszawska straż pożarna, w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Z kolei na Bielanach, w rejonie metra Młociny, powalone drzewo uszkodziło sieć trakcyjną. Tramwaje nie jeździły również mostem Śląsko-Dąbrowskim, gdzie drzewo też uszkodziło sieć trakcyjną.

W skutkach usuwania wichury pomagała też straż miejska. Tam, gdzie strażnicy dali radę to sami usuwali gałęzie z jezdni.

CZYTAJ TEŻ: Tak wyglądała pierwsza w tym roku burza w Warszawie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017 - 2018

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

40 min
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

1 godz. 1 min.
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?

1 godz. 32 min.
Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony - najdroższy film w historii polskiego kina. Co już wiemy?

Legiony będą najdroższym polskim filmem wszech czasów jednak według specjalistów, jego budżet powinien być dwukrotnie większy niż do tej pory zakładano! Co jeszcze wiemy o powstającym dziele?

1 godz. 53 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy