Nie trzeba słów, by dobrze się bawić. Rusza Kino Nieme

Zdjęcie z artykułu: Nie trzeba słów, by dobrze się bawić. Rusza Kino Nieme Nie trzeba słów, by dobrze się bawić. Rusza Kino Nieme; um.warszawa.pl
Ilustracja do artykułu Nie trzeba słów, by dobrze się bawić. Rusza Kino Nieme

Letnie wieczory zawsze są przyjemniejsze z dobrym filmem. Dla miłośników niebanalnej rozrywki miasto zapewnia... kino nieme w Ogrodzie Krasińskich. Seanse będą odbywały się przez trzy tygodnie, poczynając od najbliższej soboty.

Miłośnicy kina na pewno spędzą niezwykłe chwile w Ogrodzie Krasińskich. Seanse będą miały miejsce w soboty. Pierwszy pokaz zaplanowano na 22 lipca, kolejne na 29 lipca i 5 sierpnia. W repertuarze takie klasyki jak "Gorączka złota", "Nosferatu - symfonia grozy", a także "Pan Tadeusz", odzyskana perła polskiej kinematografii z 1928 roku. Oprócz filmów, zagoszczą także muzycy. Na pierwszym spotkaniu zagra Foliba, z bogatym, afrykańskim brzmieniem, następnie Spontaneous Chamber Music i Czerwie, specjalizujący się w muzyce alternatywnej.

Przed seansami będą się odbywały spotkania z Michałem Pieńkowskim, który prowadzi spotkania dotyczące kina przedwojennego w kinie Iluzjon. Od ośmiu lat pracuje też w Filmotece Narodowej. Jako znawca filmów sprzed wojny, a także kinoman, opowie o dziełach, które zagoszczą na ekranach.

CZYTAJ TEŻ: Ruszyło lato w mieście [SPRAWDŹ PROGRAM ATRAKCJI]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

6 godz. 2 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy