Uliczne teatry opanują Warszawę

Zdjęcie z artykułu: Uliczne teatry opanują Warszawę Zdjęcie ilustracyjne; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Uliczne teatry opanują Warszawę

24 czerwca rusza jubileuszowa edycja festiwalu Sztuka Ulicy. - To będą dwa weekendy, podczas których spotkamy się z artystami z Polski i Europy. Przygotowane przez nich spektakle będą niezapomnianym kulturalnym przeżyciem – mówi Dariusz Jarosiński, organizator festiwalu.

Spektakl otwierający festiwal zaplanowano 24 czerwca o godzinie 21 na terenie przy stacji metra Słodowiec. Tam zaprezentują się rosyjscy artyści Wędrujące lalki pana Pezo w spektaklu „Ostatni bastion”. Z kolei o godzinie 22 w Parku Agrykola wystąpi poznański teatr Biuro Podróży w spektaklu „Carmen Funebre”.

Równie ciekawie zapowiada się ostatni dzień festiwalu. 2 lipca na Rynku Nowego Miasta zaprezentowane zostaną aż cztery spektakle polskich teatrów: Scena C, A3 Teatr oraz Teatr Limen Butoh.

Sprawdź szczegółowy program festiwalu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Spędź dzień ze Strażakiem Samem! 26-27.08 Centrum ŁOPUSZAŃSKA 22 zaprasza do zabawy!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy