Uliczne teatry opanują Warszawę

Zdjęcie z artykułu: Uliczne teatry opanują Warszawę Zdjęcie ilustracyjne; mat. prasowe
Ilustracja do artykułu Uliczne teatry opanują Warszawę

24 czerwca rusza jubileuszowa edycja festiwalu Sztuka Ulicy. - To będą dwa weekendy, podczas których spotkamy się z artystami z Polski i Europy. Przygotowane przez nich spektakle będą niezapomnianym kulturalnym przeżyciem – mówi Dariusz Jarosiński, organizator festiwalu.

Spektakl otwierający festiwal zaplanowano 24 czerwca o godzinie 21 na terenie przy stacji metra Słodowiec. Tam zaprezentują się rosyjscy artyści Wędrujące lalki pana Pezo w spektaklu „Ostatni bastion”. Z kolei o godzinie 22 w Parku Agrykola wystąpi poznański teatr Biuro Podróży w spektaklu „Carmen Funebre”.

Równie ciekawie zapowiada się ostatni dzień festiwalu. 2 lipca na Rynku Nowego Miasta zaprezentowane zostaną aż cztery spektakle polskich teatrów: Scena C, A3 Teatr oraz Teatr Limen Butoh.

Sprawdź szczegółowy program festiwalu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

5 godz. 0 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

5 godz. 14 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

5 godz. 33 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

5 godz. 53 min.

Wyróżnij Się Na Warszawskich Drogach!! Poznaj TO Auto!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Nowe mieszkanie? Klonowy Zakątek - Dni Otwarte!! Sprawdź!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy