Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO] Park Szymańskiego; wola.waw.pl
Ilustracja do artykułu Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Będzie nieco inny niż ten znany wszystkim z Podzamcza, ale z pewnością szybko stanie się jedną z większych atrakcji Woli. W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny park fontann.

Warszawa będzie miała drugi park fontann, tym razem na Woli. W parku Szymańskiego urząd dzielnicy planuję przebudowę istniejącej już fontanny oraz budowę kolejnych. Jest to możliwe dzięki funduszom, jakie dzielnica uzyskała ze sprzedaży nieruchomości.

Choć na ostateczny projekt parku będziemy musieli jeszcze poczekać, władze dzielnicy mają już stworzony jego zarys. - Istniejące już fontanny na Placu Saskim są podobne do tych, które planujemy dobudować. Razem stworzą one kompleks, który będzie służył mieszkańcom okolicy - wyjaśnia Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Fontanny na Woli nie będą tak efektowne, jak te na Podzamczu, ale również pojawią się w nich elementy multimedialne. Jak zauważają urzędnicy, największą atrakcję fontanny powinny stanowić dla najmłodszych. - Chcemy, by służyły głównie dzieciom i w cieplejsze dni przyciągały je do parku - dodaje burmistrz. 

Budowa fontann w Parku Szymańskiego potrwa dwa lata i będzie kosztowała dzielnicę 2,5 miliona złotych. Z kolei już 1 maja czeka nas premiera nowego przedstawienia w parku fontann na Podzamczu. Szczegóły zna nasz reporter, Marcin Procki:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?

29 marca 2017, 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!

29 marca 2017, 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!

29 marca 2017, 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.

29 marca 2017, 15:37
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy