Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO] Park Szymańskiego; wola.waw.pl
Ilustracja do artykułu Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Będzie nieco inny niż ten znany wszystkim z Podzamcza, ale z pewnością szybko stanie się jedną z większych atrakcji Woli. W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny park fontann.

Warszawa będzie miała drugi park fontann, tym razem na Woli. W parku Szymańskiego urząd dzielnicy planuję przebudowę istniejącej już fontanny oraz budowę kolejnych. Jest to możliwe dzięki funduszom, jakie dzielnica uzyskała ze sprzedaży nieruchomości.

Choć na ostateczny projekt parku będziemy musieli jeszcze poczekać, władze dzielnicy mają już stworzony jego zarys. - Istniejące już fontanny na Placu Saskim są podobne do tych, które planujemy dobudować. Razem stworzą one kompleks, który będzie służył mieszkańcom okolicy - wyjaśnia Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Fontanny na Woli nie będą tak efektowne, jak te na Podzamczu, ale również pojawią się w nich elementy multimedialne. Jak zauważają urzędnicy, największą atrakcję fontanny powinny stanowić dla najmłodszych. - Chcemy, by służyły głównie dzieciom i w cieplejsze dni przyciągały je do parku - dodaje burmistrz. 

Budowa fontann w Parku Szymańskiego potrwa dwa lata i będzie kosztowała dzielnicę 2,5 miliona złotych. Z kolei już 1 maja czeka nas premiera nowego przedstawienia w parku fontann na Podzamczu. Szczegóły zna nasz reporter, Marcin Procki:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 46 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy