Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO] Park Szymańskiego; wola.waw.pl
Ilustracja do artykułu Wola: W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny kompleks fontann! [AUDIO]

Będzie nieco inny niż ten znany wszystkim z Podzamcza, ale z pewnością szybko stanie się jedną z większych atrakcji Woli. W Parku Szymańskiego powstanie multimedialny park fontann.

Warszawa będzie miała drugi park fontann, tym razem na Woli. W parku Szymańskiego urząd dzielnicy planuję przebudowę istniejącej już fontanny oraz budowę kolejnych. Jest to możliwe dzięki funduszom, jakie dzielnica uzyskała ze sprzedaży nieruchomości.

Choć na ostateczny projekt parku będziemy musieli jeszcze poczekać, władze dzielnicy mają już stworzony jego zarys. - Istniejące już fontanny na Placu Saskim są podobne do tych, które planujemy dobudować. Razem stworzą one kompleks, który będzie służył mieszkańcom okolicy - wyjaśnia Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Fontanny na Woli nie będą tak efektowne, jak te na Podzamczu, ale również pojawią się w nich elementy multimedialne. Jak zauważają urzędnicy, największą atrakcję fontanny powinny stanowić dla najmłodszych. - Chcemy, by służyły głównie dzieciom i w cieplejsze dni przyciągały je do parku - dodaje burmistrz. 

Budowa fontann w Parku Szymańskiego potrwa dwa lata i będzie kosztowała dzielnicę 2,5 miliona złotych. Z kolei już 1 maja czeka nas premiera nowego przedstawienia w parku fontann na Podzamczu. Szczegóły zna nasz reporter, Marcin Procki:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

5 godz. 49 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy