Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert

Zdjęcie z artykułu: Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich; Michał Janiszewski | motion-studio.pl
Ilustracja do artykułu Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert

Takiego wieczoru nie można przegapić. To jedyna okazja, by zobaczyć piękne Łazienki w wyjątkowej iluminacji. Na uczestników czeka spacer z lampionami i finałowy koncert na tarasie Pałacu na Wyspie. Impreza odbędzie się 18 lutego.

Ogrody Światła to międzynarodowe wydarzenie organizowane w wielu miejscach na świecie, które ma na celu promocje niezwykłych historycznych ogrodów i muzeów. Łazienki Królewskie staną się częścią tego projektu już po raz piąty. Nie zabraknie magicznej iluminacji, którą uczestnicy będą podziwiać spacerując alejkami w towarzystwie lampionów.

Do Pałacu na Wyspie mają prowadzić trzy różne trasy:

  • Trasa czerwonych lampionów: brama Łazienek Królewskich od ul. Gagarina – Ogród Modernistyczny – Amfiteatr - Ogród Włoski - Pałac na Wyspie,
  • Trasa zielonych lampionów: Ermitaż - Ogród Chiński – Pałac na Wyspie,
  • Trasa niebieskich lampionów: wejście nieopodal Pomnika Chopina (od Al. Ujazdowskich) - Ogród Romantyczny - Promenada Królewska - Pałac na Wyspie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Na starcie każdej z tras będzie można zakupić lampion w cenie 10 złotych za sztukę. W trakcie wieczoru nie zabraknie muzyki, opowieści o Łazienkach czy postaci w XVIII-wiecznych strojach, z którymi będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Finałowy 30-minutowy koncert przewidziany jest na godz. 19:40. Wystąpi zespół The New Brass Trio. Muzycy zaprezentują popularne kompozycje Bacha, Haydna, Mozarta i Händla.

Zobacz też: Podróż po Warszawie w ultra wysokiej rozdzielczości. Ten film robi wrażenie [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 42 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy