Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert

Zdjęcie z artykułu: Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich; Michał Janiszewski | motion-studio.pl
Ilustracja do artykułu Zimowy Wieczór Światła 2017 w Łazienkach Królewskich. Piękna iluminacja, lampiony i koncert

Takiego wieczoru nie można przegapić. To jedyna okazja, by zobaczyć piękne Łazienki w wyjątkowej iluminacji. Na uczestników czeka spacer z lampionami i finałowy koncert na tarasie Pałacu na Wyspie. Impreza odbędzie się 18 lutego.

Ogrody Światła to międzynarodowe wydarzenie organizowane w wielu miejscach na świecie, które ma na celu promocje niezwykłych historycznych ogrodów i muzeów. Łazienki Królewskie staną się częścią tego projektu już po raz piąty. Nie zabraknie magicznej iluminacji, którą uczestnicy będą podziwiać spacerując alejkami w towarzystwie lampionów.

Do Pałacu na Wyspie mają prowadzić trzy różne trasy:

  • Trasa czerwonych lampionów: brama Łazienek Królewskich od ul. Gagarina – Ogród Modernistyczny – Amfiteatr - Ogród Włoski - Pałac na Wyspie,
  • Trasa zielonych lampionów: Ermitaż - Ogród Chiński – Pałac na Wyspie,
  • Trasa niebieskich lampionów: wejście nieopodal Pomnika Chopina (od Al. Ujazdowskich) - Ogród Romantyczny - Promenada Królewska - Pałac na Wyspie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Na starcie każdej z tras będzie można zakupić lampion w cenie 10 złotych za sztukę. W trakcie wieczoru nie zabraknie muzyki, opowieści o Łazienkach czy postaci w XVIII-wiecznych strojach, z którymi będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Finałowy 30-minutowy koncert przewidziany jest na godz. 19:40. Wystąpi zespół The New Brass Trio. Muzycy zaprezentują popularne kompozycje Bacha, Haydna, Mozarta i Händla.

Zobacz też: Podróż po Warszawie w ultra wysokiej rozdzielczości. Ten film robi wrażenie [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki - piosenka Kochanie: 'tego po prostu trzeba posłuchać' [VIDEO]

Jarecki wydał kolejny singiel i teledysk! Piosenką pt. Kochanie zapowiada album Za Wysoko, a szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl 

27 min
Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski: 'Sugeruję, żeby Michał Szpak jeszcze raz pojechał na Eurowizję'

Robert Janowski uważa, że Michał Szpak powinien jeszcze raz pojechać na Eurowizję. Zgadzacie się z członkiem tegorocznego jury Krajowych Eliminacji?

35 min
Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

Arek Kłusowski w Idolu. Zastanawiacie się kim jest młody wokalista? Podpowiadamy - znacie go już z innego muzycznego talent show!

58 min
Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

Rag'n'Bone Man idzie jak burza, a w związku z ogromnym zainteresowaniem, warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutantów 2017 roku przeniesiony do większego klubu! Szczegóły na ESKA.pl

59 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy