Biegacie? Na tę imprezę koniecznie zabierzcie ze sobą czworonogi!

Zdjęcie z artykułu: Biegacie? Na tę imprezę koniecznie zabierzcie ze sobą czworonogi! Pies na spacerze; pixabay.com/wernerdetjen
Ilustracja do artykułu Biegacie? Na tę imprezę koniecznie zabierzcie ze sobą czworonogi!

Tu najważniejsze są czworonogi, a właściwie zwrócenie uwagi na pomaganie im. Biegacie? Zabierzcie ze sobą psy i wpadajcie na tę wyjątkową imprezę!

"Zabierz PIESia do Międzylesia". Pod taką nazwą już 20 września w warszawskim Międzylesiu odbędzie się bieg 6-nożnych duetów. Cel? Pomoc zwierzętom w potrzebie przez popularyzację biegania. W imprezie udział wziąć może dosłownie każdy, startując z psem lub bez. Dystans to 5 albo 10 kilometrów - w zależności od kondycji (Waszej i czworonogów).

- Bieganie z psem wbrew pozorom nie wymaga dużego przygotowania. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, jak bieganie po odpowiednim terenie, niezapominanie o nawodnieniu naszego pupila, czy dostosowanie tempa do jego możliwości, by była to dla obojga czysta przyjemność – na wawalove.pl zauważa współorganizatorka biegu Katarzyna Koprowska. Tego dnia, poza wspólną zabawą, odbędzie się też prezentacja fundacji działających na rzecz czworonogów. Organizatorzy chcą zwrócić naszą uwagę na potrzebę ciągłego wspierania takich działalności. Fundacje działające na małą (przykładowo lokalną) skalę często skazane są wyłącznie na siebie. Brakuje w nich nie tylko pieniędzy na utrzymanie czworonogów, ale i wolontariuszy. 

Trasa biegu, który odbędzie się w Międzylesiu prowadzi przez tereny zielone i - co ważne - bezpieczne. Dokładne informacje i bieżące relacje z przygotowań do imprezy znajdziecie na profilu wydarzenia na Facebooku.

Kto się jeszcze nie zapisał na wydarzenie? niech szybko nadrobi zaległości...

Posted by Bieg po lesie - "Zabierz PIESia do Międzylesia" on 7 sierpnia 2015

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

6 godz. 2 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy