New Balance ESKA Team na PGE Narodowym! Przyjdź na otwarty trening biegowy i sprawdź się

Zdjęcie z artykułu: New Balance ESKA Team na PGE Narodowym! Przyjdź na otwarty trening biegowy i sprawdź się New Balance ESKA Team na PGE Narodowym; mat. prasowe / Radio ESKA
Ilustracja do artykułu New Balance ESKA Team na PGE Narodowym! Przyjdź na otwarty trening biegowy i sprawdź się

Jak przywitać kalendarzową wiosnę? Najlepiej na sportowo. Już we wtorek, 21 marca, odbędzie się Wiosenna Piątka. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić się na pięć kilometrów.

New Balance ESKA Team zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnego otwartego treningu biegowego. Pojawią się m.in. Jankes, Ola Kot, Pawelec, Kamila Ryciak czy Anna Szczypczyńska. Trening poprowadzi Kasia Dziurska, trener personalny i mistrzyni świata w Fitness Figure Classic.

Wydarzenie rozpocznie się o godz 20:00. Zbiórkę zaplanowano przy recepcji głównej PGE Narodowego. Aby dostać się tam, trzeba wejść bramą nr 1.

Trening ma charakter otwarty. Udział jest darmowy.

Specjalne zaproszenie wysłał także JANKES. Zobaczcie sami:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.

42 min
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 

4 godz. 9 min.
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

5 godz. 10 min.
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

5 godz. 28 min.

#NIEprzepłacaj!! Przedstawiamy ŁOPUSZAŃSKA 22!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy