Otwarcie KSW Cross Fight Gym w Warszawie: Trening MMA ze znanymi sportowcami

Zdjęcie z artykułu: Otwarcie KSW Cross Fight Gym w Warszawie: Trening MMA ze znanymi sportowcami Otwarcie KSW Cross Fight Gym w Warszawie: Trening MMA ze znanymi sportowcami [ADRES]; fot. Maza_Fight_Gallery, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Otwarcie KSW Cross Fight Gym w Warszawie: Trening MMA ze znanymi sportowcami

W Warszawie powstaje KSW Cross Fight Gym. Będzie to jeden z kilkunastu klubów, gdzie będzie można trenować MMA pod okiem specjalistów.

Warszawski klub KSW Cross Fight Gym otwarty zostanie w maju przy ul. Rydygiera. Klub ma już swój fanpejdż. Ruszyła też sprzedaż karnetów.

Trening pod okiem znanych sportowców

W KSW Cross Fight Gym będzie można trenować pod okiem specjalistów, którzy są jednocześnie zawodnikami KSW. Wśród załogi, która ma szkolić być może przyszłych sportowców MMA, będą m.in. Marcin Różalski, Piotr Strus oraz Agnieszka Rylik.

O tym, że zainteresowanie treningiem w klubie KSW Cross Fight Gym może być duże, nie trzeba nikogo przekonywać. Zawody MMA cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. 27 w maja w Warszawie odbędzie się kolejna gala KSW - 39 Colloseum. Wezmą w niej udział m.in. Mariusz Pudzianowski oraz Mamed Khalidov.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

6 godz. 0 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy